FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-02-08 16:53  [Galeria] Uboot typ XXI w/g AH - powiększony
Koszałek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Dzisiaj dla odminy galeria Uboota wykonanego jakiś czas temu w/g posiadanego modelu z firmy AH. Model mimo upływu lat uważam za nadal bardzo atrakcyjny. Zaprojektowany bardzo dobrze mimo jak się domyślam ręcznego kreślenia. Ponieważ jak już wcześniej wspominałem lubię duże modele to i ten został powiększony do plastikowej skali 1:72. W trakcie budowy nie napotkałem na jakieś większe problemy. Czasami trochę trzeba było dociąć albo dosztukować ale przy powiększaniu to normalne.Wykonałem kilka waloryzacji, które myślę widać na zdjęciach. Całość została pomalowana matowym podkładem w sprayu którego kolor jest może trochę za jasny ale innego matu w sprayu po prostu nie znalazłem.

, ,
, ,
, ,
, ,
, ,

Liczę na uwagi i pytania.

Z Poważaniem
Koszałek

 
15-02-08 19:04  Odp: [Galeria] Uboot typ XXI w/g AH - powiększony
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

No kurcze, wyjechales mi z ta galerią naprzeciw, bo czaje sie na niego , tylko ja dla odmiany nie bede go przeskalowywal, a jedynie przekopiuje na matowy karton, a za to bede musial przeskalowac U 2336 z JSC z 1/72 do 1/100 żeby mi do kolekcji pasowal
Nie myslales moze o pomalowaniu podwodnej części na ciemny kolor?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
16-02-08 00:12  Odp: [Galeria] Uboot typ XXI w/g AH - powiększony
Koszałek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

KoRsarz - budując model nie miałem większej wiedzy na temat malowania. Dopiero gdy zobaczyłem Ubooty Bartka zorientowałem się że można to było pomalować inaczej. Jeśli tylko dostanę ciemniejszą farbę to poprawię to
Z Poważaniem
Koszałek



Post zmieniony (16-02-08 00:17)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024