FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-01-08 13:19  [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Jeden z moich pierwszych modeli, jakie skleiłem :) O jego jakże burzliwej historii nie będę sie rozpisywał, mówiąc krótko sporo przeszedł i cudem dotrwał do naszych czasów.
Odnalazłem go przypadkiem podczas robienia porządków w domu. Wyglądał mniej więcej ( jeśli Macie mocne nerwy ;) tak

Żeby nie rozsypał się zupełnie i nie zmieszał z kurzem historii zabrałem sie za jego konserwację. Mimo projektu, który nie za bardzo odpowiada oryginałowi postanowiłem nie zmieniać nic w jego MMowskiej formie poza detalami. Dodałem także makietę silnika, kokpitu, oddzielne powierzchnie sterowe oraz wnęki podwozia.

Oto krótka relacja:


I gotowa całość. Można go było oglądać na ubiegłorocznym rzeszowskim konkursie ( tu moje podziękowanie dla kolegów za pomoc w kwestii olinowania )






--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
20-01-08 13:34  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś, ale z takiego wraku zrobić taki model...
Aż mnie zatkało.

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
20-01-08 13:40  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

...to ja się jednak schowam...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
20-01-08 15:50  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Gratulacje i szacunek, tyle mogę dodać od siebie. Wyszedł Ci naprawdę super model.

A tak poza konkursem dodam, niech się "cudowna" młodzież z sektora NJM-u patrzy i uczy.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
20-01-08 20:21  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Glutation 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

wow... Jestem naprawde pod DUZYM wrazeniem. Rewelacyjna robota!
Jak to ogladam, to widze starego, zdezelowanego Me-109 z MM wiszacego za ogon na scianie w pewnej lodzkiej piwnicy ;)
Pozdrawiam
Glutation

--
Baka ni tsukeru kusuri wa nai

 
20-01-08 20:42  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :) Jednak temu modelowi jak i mojemu warsztatowi naprawdę trochę brakuje.

Glutation, co do tej stodziewiątki - myślę, że jej właściciel ma spore pole do popisu :)

--

Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

Post zmieniony (25-01-08 13:57)

 
20-01-08 22:15  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5

Jaaaaasny gwint, aleś jazdę zrobił, świetny efekt końcowy !

A mocne nerwy się przydały ;)

Pozdrawiam
R

--
coś się kończy, coś się zaczyna

 
06-09-08 19:50  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
::Grzegorz_S::   

Nie ma to tamto - świetny tuning ;) u mnie na szafie z kolei F4U1D CORSAIR z MM - też czeka na podobny lifting.
pozdrawiam
::Grzegorz_S::

--

 
06-09-08 20:05  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witaj, wykonałeś kawał dobrej roboty. Podziwiam Twoje umiejetności bo zapewne nie są one przeciętne. Renowacja modelu zapewne nie należała do łatwych ale jej efekt końcowy -super. Wyrazy uznania też za to że wogóle poświęciłeś czas na taką zabawę, jako sympatyk japońskiego oręża z okresu II wś. tym bardziej doceniam Twój wysiłek.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
06-09-08 21:28  Odp: [Galeria] Ki 44 Shoki z MM
kari   

... a ktoś kiedyś pisał, że modele p. Wasiaka są niesklejalne ;-)
... brawa za walorkę :-)
Pozdrawiam.
-----------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024