FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-01-08 17:33  [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
szpunek 

 

Jestem jeszcze zielony w temacie kartonów ale mam pytanie odnośnie samochodów osobowych.
Czy któreś wydawnictwo planuje jakąś publikację samochodów współczesnych?
W internecie spotkałem kilka tzn. Hondę NSX, Astona Martina DB9R i jakoś są one tylko próbą wykonania modeli a szukam czegoś bardziej wymagającego, nie tylko pustej obudowy bez silnika i wnętrza.
Jeżeli ktoś posiada jakieś info byłbym wdzięczny za ich udzieleni.

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
07-01-08 19:09  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Z tą skalą jest kłopot. Czeska Betexa (http://www.betexa.cz) robi kilka modeli samochodów Skoda, jeden nawet kleję (no dobrze, chwilowo leży odłogiem; link masz w mojej sygnaturce), ale w 1:18. Wydaje się, jakby 1:25 zarezerwowano dla ciężarówek i pojazdów wojskowych.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
07-01-08 19:17  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
szpunek 

 

Miałem okazję się spotkać t tym modelem ale myślę że jedna jaskółka wiosny nie czyni.
chodzi mi o bardziej usportowione modele.
Ale dzięki za info zawsze to więcej niż nic.

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
07-01-08 22:07  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

http://www.extazaweb.sk/nascarpapermodels/download/chevy/48-2006-HD/48-2006-HD.htm
Silnika, co prawda, nie posiada i jest w 1:18, ale może Cię zainteresuje. A tak poza tym, to, jednak w 1:25, jak na razie, współczesnych osobówek(z wnętrzem i innymi bajerami) nie doświadczysz.

--

Syn ciężkostrawny.

Post zmieniony (07-01-08 22:28)

 
07-01-08 22:35  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
szpunek 

 

Dzięki mniej więcej o to ni chodziło, no cóż bajerów może i nie uświadcze "na razie" (pewnie sam je wykonam) tylko szkoda skali, zawsze można przeskalować, jakiś punkt odniesienia jest.
Jeszcze raz dzięki

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
08-01-08 11:24  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

a widziales to: http://www.mitsubishi-fto.org/info/papercraft.htm ? ;) tez nie ma silnika i skala nie jest podana ale troche pracy wymaga :)

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
08-01-08 18:33  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
szpunek 

 

Kiedyś go sklejałem ale efekt był mizerny, strasznie "kwadratowy" wyszedł.
Przyszła pora przeprowadzki i niestety nasze drogi się rozstały.
Tym razem sobie go daruje ;-)

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
08-01-08 20:36  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
jarecki720   

a to znasz http://www.saturn.dti.ne.jp/~eastern/pcraft/i_w2006.html jednak to skala 1/18

--

 
08-01-08 22:28  Odp: [Pytanie] Samochody 1:25 wspólczesne: cywilne i wyścigowe
szpunek 

 

Dosyć sztuczny chyba lepiej będzie popracować trochę w 3D zanim znajdę coś ciekawego dla siebie, po głowie chodzi mi Mustang GT ale zanim się za to zabiorę upłynie jeszcze trochę wody w Wiśle.

--
"Klejenie to przyjemność..."

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024