FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
06-01-08 20:01  [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Viper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Z uporem maniaka staram się wielokrotnie u wydawców dowiedzieć się, czy i ewentualnie, kiedy ktoś będzie w stanie wydać F-16 w naszych narodowych barwach. Jak dotąd nikt się tego nie podjął.

Moje pytanie jest następujące - Czy którekolwiek z wydawnictw kartonowych modeli ma zamiar wydać model tego samolotu w naszych barwach?. Z tego co mi wiadomo co najmniej cztery wydawnictwa mają na swoim koncie wydane już modele tego samolotu - niestety w barwach amerykańskich i izraelskich - moim skromnym zdaniem jedynymi słusznymi są barwy polskie. Oczywistym faktem jest również niezaprzeczalna (nomen - omen )fakt iż wówczas kiedy ten samolot był tematem wydania, nie istniał w wersji polskiej, ale jakby nie było, minęło już dosyć sporo czasu (chyba wystarczająco), aby pojawił się model w malowaniu polskim.

Na zakończenie mojej interpelacji chciałbym wszystkim wydawnictwom, ich szefom, projektantom, a przede wszystkim braci modelarskiej (która zapewnia im byt) życzyć wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń modelarskich (i nie tylko), wydawnictwom w 100%-tach trafionych tematów w nowym roku 2008. (Być może ostanie zdanie jest nieco źle zbudowane - w związku z tym nadwrażliwych z punktu j. polskiego serdecznie przepraszam - jak również pozdrawiam serdecznie).

Viper

--
Lotnictwo, czołgi

 
06-01-08 20:09  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Spokojnie, wszakże 2008. ledwo co się zaczął. Lotnictwo to nie mój ogródek, ale myślę i liczę, że w tym roku F-16 w polskim malowaniu się ukaże. Cierpliwości :)

--
Syn ciężkostrawny.

 
06-01-08 21:57  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Viper to fakt ,że już od jakiegoś czasu mamy ten super , hiper sprzęt , ale musisz wziąć pod uwagę ,że jest to wersja inna niż tą którą używali amerykanie więc i projektanci musieli by mieć jakieś monografie , plany lub choćby dobre zdjęcia żeby takowy model zaprojektować. Niestety na to będziemy musieli długo poczekać, ponieważ do tych samolotów mają dostęp tylko osoby uprawnione np.technicy, piloci.Dojście do nich jest aż , za sterylne. Musimy poczekać , aż skończą się te tabuny wycieczek z rządu, ministerstw, prasy itp. zanim zwykły zjadacz chleba będzie mógł go choćby dotknąć. Sądząc jeszcze po tym jak długo czekamy na wydanie, powtórzę, porządne wydanie Mig-29-tego to sobie długo poczekamy i na 16-tkę.

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
07-01-08 08:07  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Viper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Robiący straszną tajemnicę nasi żołnierze na pokazach w Radomiu stwierdzili, że wszystkie zewnętrzne cechy odpowiadają wersji Block 42 - to tak a`propos projektowania bryły. Zdaję sobie sprawę, że dopiero 2008 rok się zaczął, ale uznałem, że swój głos w tym temacie mogę dać, tym bardziej, że nie tylko ja się na ten temat wypowiadam.
Pzdr:)

--
Lotnictwo, czołgi

 
07-01-08 09:28  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Ciekawe czy ktoś uwzględni takie oznaczenia :)



Poste

 
07-01-08 10:46  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Poste masz szansę uwzględnić w kolejnym projekcie Renova Model ; )

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
07-01-08 12:13  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Viper- a ja znowu gdzieś czytałem, że dostaliśmy "block 50 + "..., a sami amerykanie latają podobno na "block 60 ". Prawda to??
Pozdrawiam.

 
07-01-08 12:20  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

My nie dostaliśmy żadnych F16;-))) To są Migi 21 tylko przemalowane;~)

--

 
07-01-08 12:21  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Na szczęście są jeszcze miejsca ;-) gdzie można obejrzeć różne 16-tki :) i inne maleństwa ….szkoda tylko, że to Dubai :)






Pozdrawiam :)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
07-01-08 12:22  Odp: [pytanie]Kiedy ukaże się F-16
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Partyzant - z tą sterylnością w dojściu to trochę przesadziłeś ;-) słyszałem, że niezatrzymywane przez nikogo myszy lokalne myszy zwerbowane przez obcy wywiad dokonały aktu sabotażu i postanowiły spróbować jak smakują imperialistyczne przewody elektryczne tym samym unieruchamiając niektóre z tych hipernowoczesnych Jastrzębi ( tfu. co za kretyn nadał tej kupie złomu taką wspaniałą nazwę urągającą polskiej myśli technicznej okresu międzywojennego ).

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024