FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
06-01-08 22:36  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Me 110 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Następne zdjęcia - skończony retusz bazy, wykonane pojemniki na amunicję. Retusz jest jeszcze u mnie mocno niechlujny - łapsko mi się diablo trzęsie, ale jakoś jadziem.
Rylcu - teraz doceniłem Twoje słowa - retusz przed sklejeniem naprawdę ułatwia życie.
Daję dwie wersje zdjęć - z lampą i bez - oceńcie które lepsze, to zostawię tylko po jedym.

Baza



Skończone pojemniczki



I tu jeden z owych powyższych na "podstawku" - "podstawek" jeszcze nie sklejony - taka przymiareczka


Proszę o komentarze.

Pozdrawiam Me 110



Post zmieniony (07-01-08 19:51)

 
07-01-08 17:34  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Me 110 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Proszę Was bardzo, komentujcie....

Pozdrawiam, Me 110

 
07-01-08 17:51  Odp: [Relacja] ZU 23-2
szpunek 

 

co tu komentować wychodzi rewelka :-)
Zdjęcia z lampą są chyba wyraźniejsze.


P.S. Chodziło mi raczej o ogólny wygląd zacięcia zawsze można zretuszować, mam nadzieję że na lincz jeszcze nie zasłużyłem.
--

"Klejenie to przyjemność..."

Post zmieniony (07-01-08 20:00)

 
07-01-08 18:28  Odp: [Relacja] ZU 23-2
PanzerMaus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Niektóre krawędzie wyglądają jak wycięte siekierą :/ Może dałoby się załatwić coś ostrzejszego?? :) .... Dopinguję i obserwuję :) Powodzenia

P.S. Te zdjęcia bez lampy (nieostre) lepiej usuń a relacja stanie się "czytelniejsza" ;)

--

Kings of Chaos

Post zmieniony (07-01-08 18:32)

 
07-01-08 18:30  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Me 110 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki bardzo, ale nie wyskakuj z takimi komentarzami, bo jak przyleci jakiś stary wyjadacz to i mi i Tobie się dostanie :)
Mnie też się wydaje, że są wyraźniejsze, ale lepiej poczekam na jeszcze jakąś opinię.

Pozdrawiam, Me 110

 
07-01-08 18:37  Odp: [Relacja] ZU 23-2
PanzerMaus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Mi tylko chodziło o zmianę skalpela, bo jak napisałem, wiele krawędzi jest wyszarpanych (przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach).

... mam jednak nadzieję, że starsi "pożeracze kartonu" mnie nie zabiją (chodź sam do najmłodszych nie należę :P )

--
Kings of Chaos

 
07-01-08 19:50  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Me 110 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Przepraszam to był zwrot do szpunka - pisałem posta równolegle z Tobą - jak wyżej napisałem - na razie jest to nożyk do tapet - lichuteńki, ale co zrobić. Za jakiś tydzień będę miał Ak-3, to poleci żwawiej.
A Ciebie, no cóż, z mojego punktu widzenia to należysz już raczej do porządnych "pożeraczy":)
Szpunek - przynajmniej nie ode mnie - doping zawsze miły:)

Pozdrawiam, Me 110

P.S. - fotki już poprawiłem



Post zmieniony (07-01-08 20:29)

 
08-01-08 20:39  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Me 110 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Niestety - w związku ze sporą liczbą konkursów przedmiotowych, jakie mnie czekają (ech, to pieruńskie gimnazjum...) jak i brakiem materiałów notuję przymusowy zastój w pracach nad modelem.
Nie wiem ile to potrwa - j. polski mam 12 religię 16 stycznia,a geografię 19 lutego - mam nadzieję, że potem będę już wolny, ale wciąż pozostaje drażniąca kwestia wystawiania ocen.
Przepraszam, lecz może w przerywnikach m-dzy uczenim się na jeden, drugi, trzeci konkura i bieżącymi sprawami szkolnymi uda mi się coś ulepić.

Pozdrawiam, Me 110

 
08-01-08 22:15  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

Mi tam sie zawsze najlepiej kleiło jak było dużo nauki:)

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
09-01-08 15:14  Odp: [Relacja] ZU 23-2
Me 110 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Gdyby tak było i u mnie to bym już od świąt z dziesięć modeli skleił...:)

Pozdrawiam, Me 110

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024