FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
15-11-07 19:18  Odp: [Zapowiedź] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

dzisiaj, otrzymałem egzemplarz wydanego Saiuna. po wstępnych oględzinach, model wydał mi się nieco za gruby. Ku mojemu zaskoczeniu, w wycinance znalazły się... dwa kompletne Saiunki;-))) jeden wydrukowany na offecie, a drugi na miękkiej kredzie. Jak się później dowiedziałem takie wydanie zostało przydzielone TYLKO 30 zeszytom, które można nabyć (tak zrozumiałem) tylko w drodze wysyłkowego zakupu. Zgodnie z okładką - model kosztuje 31,99zł (podwójny również;-)
pozdr. Łukasz

--

 
06-12-07 22:18  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Mirek 



 - 2

Wlasnie otrzymalem swoje kopie modelu tego samolotu i czegos tu nie rozumiem....
Po jakiego czorta umieszczone sa w nim elementy drukowane na kredzie jezeli nie da sie z nich zbudowac kompletnego modelu?
Jest cale poszycie z wyjatkiem przodu okapotowania silnika, kolpaka i smigla. O ile kolpak i smiglo mozna przezyc, to sklejenie okapotowania silnika mieszanego pomiedzy offset i krede raczej nie wchodzi w rachube.
Cale szczescie ze ta specjalna seria nie kosztuje nic extra ale szkoda ze wydawca powiedzial A, B, C i D ale juz nie chcialo mu sie powiedziec E.......

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
07-12-07 16:57  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Mirek 



 - 2

Czyzby tylko moje trzy kopie mialy ten feler czy tez nikt inny nie zamawial wydania specjalnego?

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
07-12-07 19:17  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

przyglądnąłem się wycinance bardziej uważnie..... ku mojemu zmartwieniu, zestaw "kredowy" nie posiada arkuszy z wręgami. Szkoda. Czy wydawcę można prosić o erratę?

--

 
07-12-07 19:56  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

A może to poprostu elementy alternatywne?

--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (07-12-07 19:56)

 
07-12-07 19:59  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

i chyba tak będzie trzeba to rozumieć...

--

 
07-12-07 20:32  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Mirek 



 - 2

KoRsarz,
Nikt raczej chyba nie bedzie budowal obu wersji samolotu wiec cale "bebechy" sa uniwersalne. Problem pojawia sie wtedy gdy ktos chce zbudowac model w wersji na kredzie bo nie ma kompletnej obudowy silnika w tym wariancie...

Lukasz,
Skoro wspominasz tylko o wregach to nalezy rozumiec ze Twoja kopia miala cala obudowe silnika na kredzie?

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
07-12-07 20:44  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


a może osłona silnika po prostu była pomalowana matową farbą aby nie odbijać światła i nie oślepiać pilota .

 
07-12-07 20:54  Odp: [NOWOŚĆ] C6N1 Saiun (Myrt) wyd. Answer
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

obudowy silnika na kredzie nie ma również;-( (arkusz z wręgami liczony w parze z częściami silnika - w tym z osłoną...)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024