FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  -> 
06-01-08 09:58  Odp: Projektant 2007 roku
Highlander 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Ryszard Bones

 
06-01-08 11:25  Odp: Projektant 2007 roku
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jan Kołodziej - Px48

 
06-01-08 12:21  Odp: Projektant 2007 roku
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Mariusz Kurzyński - przede wszystkim za Pz.35(t), jak również za tematykę swoich projektów:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
06-01-08 22:11  Odp: Projektant 2007 roku
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

M. Lewan za Pomorzanina:)

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
07-01-08 02:52  Odp: Projektant 2007 roku
Hook6   

 

Jak już wielokrotnie tu napisałem to, co widzimy poniżej to nie jest spis najlepszych projektantów w 2007 roku, a tylko i wyłącznie Projektant 2007 zdaniem naszym subiektywnym.

Każdy głosował z innego powodu i kierując się innymi kryteriami. Cała czołówka powstała w wyniku tego głosowania to Ci, którzy sprawili nam najwięcej radości, których pracy trudno było nie dostrzec. I chwała im za to. Głosowanie było dla wielu trudne, budziło wiele emocji. I dobrze. Chciałem po raz pierwszy pokazać, że ludzie tworzący modele, o których nazwiska tak często pytamy przy zapowiedziach nowości są równie istotni jak ich model, czy wydawnictwo. Żeby poczuli, że dostrzegamy i doceniamy to co robią, jak to robią i jak się zmieniają. Chciałem, aby Ci z czołówki mogli mieć poczucie, że w negocjacjach z wydawcami mają pozycję na rynku, żeby im na niej zależało również w przyszłości. Chciałem, aby Ci którzy często robią coś anonimowo lub w grupach, mogli powiedzieć wydawcy: moje nazwisko jest moją marką. Proszę je umieścić w opisie modelu. Z pożytkiem dla siebie i dla nas. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

Łącznie oddano 94 głosy na 25 projektantów. Czy taki układ o czymś świadczy? Tak, z całą pewnością. Myślę jednak, że każdy sam wyciągnie sobie jakieś własne wnioski i nie chciałbym ich narzucać.



1. Łukasz Fuczek – 19 głosów
2. Jan Kołodziej – 14 głosów
3. Paweł Mistewicz – 10 głosów
4. Ryszard Bones – 7 głosów
5. Mariusz Kurzyński i Marcin Kuźniar – po 4 głosy
6. Jerzy Janukowicz, Sebastian Bielik, Maciej Herbut, Marian Sobel i Maciej Lewan - po 3 głosy
7. Michał Glock, Marek Pacyński, Rafał Ciesielski, Krzysztof Wagner, Bartosz Czołczyński, Marcin Dworzecki i Stanisław Śliwiński – po 2 głosy
8. Waldemar Rychard, Karol Ciesielski, Piotr Koper, Mariusz Grzywacz, Łukasz Kopiński, Marcin Kudelski i Łukasz Wacławek – po jednym głosie

Łukaszowi, Janowi i Pawłowi gratuluję uznania ze strony forumowiczów za Waszą działalność w 2007 roku.

 
07-01-08 09:49  Odp: Projektant 2007 roku
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego ;-)
Bardzo wszystkim dziękuję i cieszę się, że moje wysiłki znajdują uznanie. Będę się dalej starał trafiać w gusta przynajmniej części modelarzy (najczęściej raczej zbieżne z moimi).
Oby ten rok dawał nam wszystkim sporo zadowolenia !

 
07-01-08 10:37  Odp: Projektant 2007 roku
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Ja również chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy widzą sens w mojej projektanckiej pracy. Również nie spodziewałem się takiego wyniku. Niemniej jest to dla mnie sygnał, że kierunek który obieram w projektowaniu jest dobry. Nowy rok pokaże wiele zmian w mojej dotychczasowej pracy. Jakich? Zobaczycie;-)
Mam jednocześnie nadzieję, że tematy, które będą się ukazywać nadal będą trafiały w Wasze gusta.
Gratuluję pozostałym projektantom i życzę im wielu wspaniałych projektów!!!

Łukasz F.

--

 
07-01-08 15:14  Odp: Projektant 2007 roku
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam Wszystkich i również przyłączam się do podziękowań Forumowiczom za dostrzeżenie mojej działalności projektowo-wydawniczej. Wszystkie oddane przez Was głosy traktuję jako jeszcze jeden powód do kontynuowania mojej pracy z kartonem. Mam nadzieję, że moje kolejne projekty sprawią dużo radości zwłaszcza tym początkującym i dopiero co rozpoczynającym przygodę z kartonowym modelarstwem.
Pozdrawiam, Paweł Mistewicz

 
07-01-08 17:11  Odp: Projektant 2007 roku
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Ja ze swojej strony też pragnę podziękować osobom, które na mnie głosowały. 5-te miejsce w tak doborowym towarzystwie to według mnie sukces. Mam nadzieję, że moje projekty w przyszłym roku będą jeszcze lepsze i zadowolą szersze grono wielbicieli "kartonowej pancerki".

Pozdrawiam Mariusz Kurzyński

 
07-01-08 18:19  Odp: Projektant 2007 roku
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Cholera! Zapomniałem że Sparviero był wydany w 2007 roku i nie zagłosowałem na P.Tadeusza Grzelczaka :-( A przypomniało mi o tym fakcie podsumowanie Passera co dowodzi że Passer nie jest taki zły jak go malują.

A swoją drogą gratuluję wszystkim wyróżnionym projektantom i trzymam kciuki za Wasze nowe projekty obym się nie zawiódł.

--

Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI




Post zmieniony (07-01-08 19:02)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024