FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
19-11-07 02:35  [Nowość] USS Los Angeles - Answer
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Jak w temacie:)

Szczegóły: klik!

Pozdrawiam!
wojtek

--

Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)


Post zmieniony (19-11-07 12:54)

 
19-11-07 07:21  Odp: [nowość] USS Los Angeles
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Stary temat ;o) Klik

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
19-11-07 12:53  Odp: [nowość] USS Los Angeles - GPM
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Ale tu nie było;)
A ja nie śledzę wszystkich for;)

Pozdrawiam!
wojtek

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
19-11-07 16:45  Odp: [nowość] USS Los Angeles - Answer
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Gdyby ktos zauwazyl w kiosku to prosze dac znac, a tak poza tym, to- Nareszcie! :)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
01-12-07 16:02  Odp: [nowość] USS Los Angeles - Answer
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Dzisiaj w kiosku miałem okazję go przeglądać. Prosty model bardziej dla samolociarzy, ponieważ dla mnie to po prostu kadłub samolotu bez skrzydeł, podwozia... a tak na serio to zgrabny oręcik musi być. Jest tylko jedno "ale". Miękka okładka i nie wiele w środku czyli masakra po kilku dniach w kiosku. Nie kupiłem bo to nie moja działka.
pozdrawiam
Piotr

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
01-12-07 16:14  Odp: [nowość] USS Los Angeles - Answer
kari   

Dla KoRsarz'a.
USS "LA" jest w kiosku w Gdyni Karwinach na Fikakowie :-) cena chyba 14,90,- (4 egz.)

 
01-12-07 17:10  Odp: [nowość] USS Los Angeles - Answer
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Nie bede jechał do Gdyni [ale dzieki ;)] bo kupiłem dzis w kiosku w Minsku Maz. Kiedys w życiu bym nie przypuszczał że dwie kartki A4 kartonu i kilka miekkich mędą kosztowały 15 zł. No ale cóż, ciekawy temat, model prosty [tak, na niedziele] i dobra jakość....
Generalnie, podoba mi sie
Tylko kilka minusów- m.in. brak białych pól do naklejenia niektórych cześci, np. peryskopów na kiosku, poza tym troche niepokojace, że podłużny segment śródokrecia długi na prawie całą długość kartki A4 ma tylko usztywnienia w postaci wręg zamykajacych go a przez cały środek nie ma nic. Przeciez chwytając model w celu oglądania go łapie sie zawsze za środek, więc bedzie sie łatwo wyginał. Myśle że łatwo to samemu uzupełnić- wstawić dwie podłuznice na krzyz [doslownie ;)] o szerokości wręg A i długości poszycia [odejmując oczywiście grubość na wręgi]. No, chyba żeby przykleić model do podstawki ,która jest akurat całkiem ładna.

--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (01-12-07 22:11)

 
04-12-07 12:20  Odp: [nowość] USS Los Angeles - Answer
struna 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 3

Wczoraj widzialem go w saloniku Kolportera. Pomyslalem sobie kupie go sobie i skleja jakas lodz podwodna. Wzielem do reki i tu moje zarzenowanie. Czy Answer nie ma juz na czym drukowac modeli?? Nie no wolal bym juz miec go wydrukowanego na kartonie technicznym Herlitza ktory jest grubszy. I jeszcze za to 15zl wolac. O zgrozo...
Skleje sobie Hunleya .... Wydanego 1000% lepiej i ladniej.
IMHO jednym slowem USS Los Angeles - Answer to pieniadze wydane w bloto.


Pozdrawiam

 
04-12-07 12:59  Odp: [nowość] USS Los Angeles - Answer
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

I ja obejrzałem ten model. Stopień trudności taki a nie inny to chyba z powodu właśnie niewielkiej ilości wręg... :|
Jakbym miał kleić okręt podwodny, to bym jednak zdecydował się na Kursk
Struna, co do jakości kartonu - zgadzam się z Tobą w 1000%

--
- - - - - - - - - - - - -
Norsk Black Metal

 
04-12-07 15:22  Odp: [Nowość] USS Los Angeles - Answer
Stefanek   

Model ma merytoryczne błędy. Pierwszy jaki rzuca sie w oczy to duży numer "688" na kiosku i opływka sonaru holowanego TB-16 (duzy podłużny bąbel na kadłubie). Te dwa elementy nigdy na tym okręcie nie występowały jednoczesne. Numer został zamalowany znacznie wcześniej. Sam numer ma zupełnie wydumany font.

Pozdrawiam
Stefanek



Post zmieniony (04-12-07 15:23)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024