FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-08-07 13:35   Man NL223. Projekt własny
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam na kolejnej mojej relacji z projektu własnego autobusu man nl 223. Model powstaje w skali 1:25. Więcej informacji już nie długo.
Przepraszam za jakość zdjęcia ale mam zepsuty monitor i u mnie zdjęcia wychodzą bardzo ciemne.




Post zmieniony (26-08-07 14:05)

Post zmieniony (17-07-14 19:55)

 
26-08-07 13:45  Re: Nowy model autobusu Man nl 223
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witaj!

Nie obraź się, ale powinieneś poprawić w swoim poście dwie rzeczy:

1. Poprawić temat na czytelny. Wyprodukowano nowy model autobusu? Ukazał się nowy model kartonowy? Nie. Ty zaczynasz relację - więc o tym poinformuj. Np.:

[Relacja] Autobus Man nl 223 - projekt własny

Czytelne?

Polecam również do poczytania: Filtry tematyczne, Formułowanie tematów, Znaczniki itp

2. Miniaturka. Porównaj obie.

To jest Twoja, w której raczysz nas reklamami Fotosika i masą niepotrzebnych informacji, a zdjęcie po kliknięciu wyświetla się w rozmiarze pomniejszonym, trzeba dopiero kliknąć żeby je zobaczyć w rozmiarze oryginalnym...



To jest miniatura wstawiona poprawnie.



Widzisz różnicę?

Polecam do poczytania: [Instrukcja] FOTOSIK.PL - wstawianie zdjęć na forum


Jeśli robisz relację dla nas, to nas szanuj ;-)

--

 
26-08-07 14:51  Re: [Relacja] Man NL223. Projekt własny
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Zdjęcie oryginału

 
26-08-07 15:33  Re: [Relacja] Man NL223. Projekt własny
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


Prosiłem Cię o zmianę wyświetlania miniatur.

--

 
28-11-07 18:31  Odp: [Relacja] Man NL223. Projekt własny
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Po długiej przerwie w końcu pomalutku wracam do mojego projektu MAN-a dużo się nie zmieniło ale powstały kolejne elementy tylniego zawieszenia, zobaczcie sami.

 
01-12-07 12:42  Odp: [Relacja] Man NL223. Projekt własny
lukasz84     

Tylnie zawieszenie się bardzo ładnie prezentuje, czy można wiedzieć skąd bierzesz materiały?

 
02-12-07 13:52  Odp: [Relacja] Man NL223. Projekt własny
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Materiały posiadam głównie z internetu oraz mam b.dużo zdjęć które zrobiłem w gliwicach w zajezdni.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024