FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
09-11-07 20:20  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Poniżej moje dzisiejsze wypociny...






pozdr. Łukasz

--

 
10-11-07 11:24  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Passer Montanus   

Lazarus - Twoja krótka żołnierska odpowiedź - " Miałem " - może świadczyć o tym ,że nie bardzo masz chęć porozmawiać na temat tego wydawnictwa ... ale może się mylę .
Zapytałem Cię o " P-40 rekiny pustyni " ponieważ znajdują się tam rewelacyjne kolorowe plansze barwne malowań różnych wersji samolotu P-40 autorstwa Janusza Światłonia . Autor tych plansz bardzo ładnie przedstawił różne rodzaje tzw. śladów eksploatacji - zadrapania ,otarcia , zacieki ,przebarwienia ,okopcenia itp. .W ostatnio wydanych Twoich modelach też już można zobaczyć ślady eksploatacji - zadrapania ,delikatne zacieki .
Czy np . mając takie wydawnictwo do dyspozycji zamierzasz może popróbować wykonać w następnych swoich modelach kartonowych podobne ślady eksploatacji jak na wspomnianych planszach ? Wiem ,ze nie jest to prosta sprawa ,ale mając świetne wzory będzie łatwiej to osiągnąć .Udało Ci się uzyskać bardzo delikatne płynne przejścia kolorów kamuflażu to myślę ,że i z tym sobie poradzisz .

 
10-11-07 19:44  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

PM - moja poprzednia odpowiedź była zwięzła, gdyż nie bardzo wiedziałem jak mam inaczej się do nie ustosunkować;-) Rozmawiać należy - nawet trzeba;-)
Co do wydawnictwa Kagero - cenię sobie ich pracę w postaci wydawanych monografii. Plansze mi.in. p. Światłonia są rewelacyjnym dodatkiem do nich. Oczywiście będę się starał, w miarę moich skromnych możliwości, taką walorkę jak na planszach barwnych przedstawiać w kolejnych modelach. Co z tego wyjdzie pokaże czas...
pozdr. Łukasz

--

 
11-11-07 04:37  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Rozumiem, że w kabinie będzie jeszcze jakiś stołek i kierownica, ale co z tablicą zegarów?
Niby jest, ale w stosunku do tego co już zrobiłeś jakoś biednie wygląda.

--
serwusik

 
11-11-07 17:43  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Passer Montanus   

Lazarus - byłoby świetnie zobaczyć w Twoim wykonaniu jakiś ciekawy i nieklepany temat lotniczy w takiej full wypas waloryzacji jak na wspomnianych planszach Janusza Światłonia . Osobiście ,aż nie chce mi się wierzyć ,że ja swojego P-40 sklejałem 30 lat temu .Najpierw bez malowania ,a później z malowaniem Humbrolami i własnej produkcji kalkomaniami . Wypada chyba teraz w rocznicę skleić Twój P-40 - i tak zrobię .

 
11-11-07 17:52  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Będę szczęśliwy jeśli skleisz mojego P40. Myślę, że już czas na "jakiś" nieoklepany temat;-) Robi się....

pozdr. Łukasz

--

 
11-11-07 17:58  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Passer Montanus   

O !!! I to jest super wiadomość . Wybierasz się na Festiwal do Łodzi ?

 
11-11-07 18:09  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Pogadajcie sobie na GG ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
11-11-07 18:15  Odp: [Relacja] Tomahawk Mk.IIB wyd. WAK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Ale ja nie mam GG PM-a;-)))

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024