FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
22-07-07 14:18  [info] Panzer Hobby Art - modele i akcesoria do skali 1-25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witajcie!
Zapraszam Was na zakupy do nowo powstałego SKLEPU związanego z Pancernym Forum .
Forum gromadzi pancerniaków budujących swoje modele w rzadkiej na świecie
skali 1-25 ,dlatego postanowiłem wyjść Kolegom z pomocą i zgromadzić wszystko co przydatne dla naszego hobby w jednym miejscu. Dla Użytkownikow i Sympatyków Forum przygotowałem koszulki i kubki z naszym logo . Wsród czysto modelarskich produktów znajdziecie modele kartonowe czołowych polskich firm ,także rzadkie plastikowe modele w skali 1-25(24),akcesoria do nich takie jak dedykowane blaszki fototrawione,łańcuszki ,liny , uniwersalne blaszki fototrawione ze śrubami ,płytami ryflowanymi.Poza tym ,dla kartonowych purystów znajdziecie wszystko co potrzebne ,użyteczne ale i kartonowe ,czyli cięte laserem kartonowe gąsienice ,zestawy kół ,śruby ,nakrętki,ale i dachówki dla budowniczych dioram .Na zamównienie istnieje możliwość ściągnięcia kartonowych szkieletów.Dla Tych ,którzy budują modele łącząc różne materiały ,a liczy się dla nich jak najwyższy efekt końcowy oferujemy metalowe lufy ,żywiczne koła i pracujące żywiczne gąsienice do różnych modeli . Spośród innych żywicznych produktów znajdziecie także dodatki do modeli , takie jak lampy ,klaksony ,kanistry ,hełmy .Powoli szykuję także serię żywicznych figurek wraz z zestawem blaszek .W przyszłości planuję uzupełnienie oferty także o kalkomanie i literaturę dla Tych ,którzy model budują w oparciu o solidną literaturę.
Pozostaję także otwarty na Wasze uwagi i sugestie dotyczące sklepu.
Pozdrawiam i raz jeszcze gorąco zapraszam na zakupy !


--

Post zmieniony (12-03-16 13:14)

 
22-07-07 20:12  Re: Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
juhasov 

 

Hm o wiele lepiej byłoby gdybyś założył prawdziwy sklep internetowy w sensie jego formy. Forum średnio pasuje. Są na necie darmowe serwisy oferujące sklepy internetowe w PHP za friko.

 
22-07-07 21:45  Re: Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

A mógłbym poprosić o rozwinięcie Twojej myśli ,bo czegoś nie rozumiem.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
23-07-07 17:50  Re: Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
juhasov 

 

Chodzi mi o to że sklep jest zrobiony na podstawie jakiegoś forum tak?

Chodziło mi o to że istnieją serwisy oferujące za darmo konta z zainstalowanym oprogramowaniem specjalnie pod sklepy internetowe, całkiem ładne i proste w obsłudze.

 
23-07-07 20:43  Re: Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

dla mnie ok tylko może jakieś fotki . miło widzieć co kupuję.

 
24-07-07 13:18  Re: Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Juhasov sklep oparty jest jak najbardziej na profesjonalnych skryptach dla sklepów internetowych ,może nie bardzo skomplikowanych ,ale jest .Tylko tematycznie i jeśli chodzi o szatę graficzną nierozerwalnie związany jest z Forum.

Andreas fotki będę wstawiał sukcesywnie.Jest tego trochę ,a czas nie chce mi się rozciągnąć.Nie wszystkie zdjęcia producentów dają się linkowąć ,bądź nie specjalnie mi się podobają.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
01-08-07 22:40  Re: Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Ponownie zapraszam przed urlopem,dodałem kolejne pozycje,akcesoria i modele.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
22-10-07 14:36  Odp: [info] Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Kolejna niedawno dodana nowość to laserowo cięte gąsienice z GPM do modeli KW1 i KW2 z zastosowaniem do dostępnych na rynku wycinanek Modelika i Answera.

Wśród akcesoriów dodatkowych plecione miedziane liny z Eureki.Są one bardzo plastyczne i trzymają nadany im kształt.Producent ma w ofercie różne średnice linek.
Zapraszam!

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
22-10-07 17:30  Odp: [info] Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

a figurki kiedy ?

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
29-11-07 20:37  Odp: [info] Pancerne akcesoria do skali 1-25- nowy sklep
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witajcie ,dzis dodałem do sklepu kilka nowości z GPM.Swoją droga szły poczta 3 tygodnie.Sa to gąsienice do Tygrysa I w wersji wczesnej, gąsienice T60,T70,SU76, gąsienice do Tiger I P,Ferdynand, Elefant i gąsienice do Sdkfz 7.Jest już także dostępny zimmerit .Są to 2 arkusze o wymiarach 28cm x 12 cm.

Maverick33 figurki będa jak będzie do nich dostępna blaszka fototrawiona z pagonami,medalami,pasami ,gapami ,wkładkami do hełmow etc.Postanowiłem,że skoro tyle czasu czekam to ta chwila nie zmieni za wiele.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024