FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-08-07 11:16  [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Witam. Chciałem wam przedstawić mój pierwszy w życiu model (chodzi o model skończony :P ) Wybór padł na Americe z Flaya bo koniecznie miało być coś prostego i z żaglami. Osobiście jestem zadowolony z tego co mi wyszło, więc bede się w to bawił nadal. Niedoróbki wynikłe np z braku szalup to niestety wynik bytności w domu huraganu w postaci dwulatka :-), ale postaram się to uzupełnic. Ogólnie model dość prosty i jak na pierwszy raz godny polecenia każdemu nawet pomimo nikłej zgodności z oryginałem
, , , , , , , ,

--
człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera

 
24-08-07 19:15  Re: [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
AWOT   

Czy to jest ta słynna AMERICA o której puchar rozgrywane są regaty?

 
24-08-07 20:13  Re: [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
ernbar   

Tak, to jest ta America.
Aha, nie wiem czy uda ci sie to poprawić, ale jakby ktoś robił ten model to nie należy umieszczać na nim bomu grota.
Ale model ładny, tylko rzeczywiście uproszczony.

 
24-08-07 22:35  Re: [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Zasadniczo wygląd tego modelu ma się nijak do tego jak w rzeczywistości wyglądała America, co do bomu w planach które posiadam faktycznie go nie ma, jednak zestaw masztów kupiłem razem z modelem w Gomixie więc skoro już był to go założyłem, zresztą nieścisłośco jest duuuuużo więcej, np budowa bukszprytu, brak rumpla steru i wiele innych, ale jako sklejadło to bardzo wdzięczny model. Aha, trochę skopałem poszycie więc jest malowane, w oryginale burty są brązowe a dno czerwono-zielone (imitacja miedzi) ale widziałem model Americi z czarnymi burtami i stąd ten kolor.

--
człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera

 
25-08-07 00:34  Re: [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Zawsze podziwiam tych co ukończyli żaglowiec, gratulacje. Piekną sylwetke miało to pływadło .

--

Teoretyk ostatnio...

 
08-09-07 19:09  Re: [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2

Gratuluję ukończenia modelu szkunera bardzo ładnie prezentuje się z czarnymi burtami. Żagle jak przystało na model kartonowy chyba też z papieru albo się mylę :-)

--

 
09-09-07 10:45  Re: [Galeria] Szkuner AMERICA z Fly Model
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Żagielki są z jakiegoś cienkiego materiału, nie bardzo wiem jakiego i pociągnięte po prostu czarnym pisakiem, efekt może nie jest porażający ale i tak jest chyba lepiej niz z oryginalnymi, pipierowymi żaglami :-)

--
człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024