FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
15-08-05 21:30  [relacja/galeria] Caterpillar P-5000 powerloader [do pobrania z SZUFLADEK]
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Jest to model który chciałem mieć w swojej kolekcji odkąd pierwszy raz zobaczyłem "Aliens" - ta maszyna po prostu ma coś w sobie. Model jest budowany od podstaw, a dokumentacja pochodzi głównie z internetu oraz screenshotów z filmu. Na razie gotowe są nogi (z wyjątkiem paru szczegółów) -wstawiam zdjęcia i zabieram się za ręce :)





Post zmieniony (12-02-09 16:44)

 
15-08-05 22:20  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ładnie, ładnie :) ... a kolor to taki przygaszony rzeczywiście czy wina fotek? Powinien być chyba taki 100% "wściekły" żółty...
Btw z tego co czytałem, to na plan Aliens części do tego sprzętu dostarczała jakaś firma rzeczywiście zajmująca się tego typu sprzętem (jakieś ładowarki itp.) - podobno w którymś ujęciu widać nawet logo, ale osobiście się nie przyglądałem ;->

3mam kciuki za budowę enyłej, u mnie APC na razie tylko wydrukowany w szafce na swoją kolej czeka... może twoja relacja mnie zmotywuje :D

Sebastian GG: 8445811

 
15-08-05 22:29  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

moglbys pokazac jak to to wygladalo w filmie bo SF nigdy nie ogladlaem i nie bede ogladal, ale model z papieru chetnie

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
15-08-05 23:01  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jak to mówią Marku: google twoim przyjacielem ;-) http://images.google.pl/images?svnum=10&hl=pl&lr=&q=powerloader%2Baliens tu jest trochę - głównie zabawki, ale widać jak to wygląda... chyba na tej fotce najlepiej http://www.totalmodel.com/dat_ppost/data/86ALIENS.JPG
Można też luknąć na stronę http://aliens.humlak.cz/aliens/Aliens_papirove_modely.htm i zobaczyć fajnego animowanego gifka ;-) HINT - kliknąć na P5000Powerloader z lewej strony.

aha... jak mogłbym zapomnieć o http://www.aliens.ibt.pl/ klikać w dział sprzęt-> ładowarka :D

Sebastian GG: 8445811

Post zmieniony (15-08-05 23:05)

 
16-08-05 00:24  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Zdjęcie gotowej "dłoni", na razie wstępnie poskładanej.
Kolor to tzw. koparkowy żółty :) .Zdjęcie nawet częściowo go nie oddaje (kiepski aparat). Ze strony z ostatniego linka (strona Ciacha o Obcym) zciągnąłem widok ładowarki z boku, i na nim wzoruję proporcje modelu.




Post zmieniony (16-08-05 00:25)

 
17-08-05 16:16  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Lewa ręka od "łokcia" w dół, zaraz po pomalowaniu. W podłużnej szczelinie będzie dźwignia do sterowania.

 
18-08-05 17:33  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

gotowa ręka. Srebrne plamki na "widłach" to odpryski farby -jeszcze trochę nad nimi popracuję. Czarne paski też trzeba będzie poprawić.

 
18-08-05 17:56  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Trzeba przyznać, że ciekawa sprawa :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
18-08-05 22:51  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Odpryski można podmalować lekko czarną cieńką kreseczką z góry (zazwyczaj stąd pada światło)... Chyba stworzy to namiastkę 3d :->
Btw: Jak duży bedzię ten model?

Sebastian GG: 8445811

 
18-08-05 22:56  Re: Relacja z budowy: Caterpillar P-5000 powerloader
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Właśnie, jak duży będzie model? Czy planujesz zrobić figurkę operatora? :-)

Buka :-]

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024