FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-07-07 12:54  [Galeria] F-6F Hellcat Mały Modelarz 4/90
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Właśnie po dwóch tygodniach pracy (kilka godzin dziennie) zakończyłem budowę modelu Hellcata autorstwa Bohdana Wasiaka. Ze względu na jakość kartonu zaimpregnowałem go Ponalem. Wiedząc, że mogę spodziewać się wielu niedokładności, większość segmentów kadłuba odpowiednio docinałem jeszcze przed formowaniem, a po uprzednim przymierzeniu do sąsiedniego elementu. Zdecydowałem się niewykonywać wnętrza kabiny i przeszklonej owiewki. Po sklejeniu model został pokryty jedną warstwą lakieru połysk Humbrola, a potem jedną warstwą matu Pactry. Uzyskałem efekt na jakim mi zależało. A teraz porcja zdjęć:




Post zmieniony (27-07-17 23:25)

 
30-07-07 13:03  Re: [Galeria] F-6F Hellcat Mały Modelarz 4/90
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Bardzo fajnie Ci wyszedł ten Hellcat. Ze wględu na lichy druk, model wygląda bardziej jak "surówka", ale - co najważniejsze - świetnie sklejona :-)

 
30-07-07 14:00  Re: [Galeria] F-6F Hellcat Mały Modelarz 4/90
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Z wielką przyjemnością obejrzał bym go na QWKAK-u.
Wichurek to wpadnie w depresje :-))

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
30-07-07 15:54  Re: [Galeria] F-6F Hellcat Mały Modelarz 4/90
czessek   

bardzo ladnie wykonany model biorac pod uwage opracowanie wycinanki jakosc kartonu poradziles sobie z nim bardzo dobrze moje gratulacje!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024