FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-07-07 17:07  [Relacja] z budowy Niszczyciel Z10
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

Witam.

Zaczynam nową relację z budowy mojego pierwszego w zyciu niszczyciela Z10 ( może w okrętach znajdę miejsce modelarskiwe ).
Poprzednią relację końcową Japońskiego czołgu sredniego Chi-he zostawiłem na później.
to narazie tyle , później fotki z tego co już zrobiłem.

--
http://www.airfixdogfighter.ok1.pl/

 
10-07-07 17:31  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
Niedźwiedź 



Na Forum:
Galerie - 1
 

No to jestem pierwszy :) Zasiadam i oglądam powodzenia Kolego z tym pływakiem :)

 
10-07-07 17:35  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Piękny okręt i świetne zdjęcia !

--

Teoretyk ostatnio...

 
10-07-07 17:50  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

msegen - temat zakładania zapowiedzi relacji był już wałkowany na forum niejednokrotnie.
Puki nie masz nic konkretnego do pokazania i napisania, nie zakładaj nowych wątków. Twoją "relację" zamykam, napisz do mnie jak będziesz już miał zdjęcia, wtedy ją otworzę.

--
pozdrawiam
Piotr


 
10-07-07 19:00  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

Witam ZDJĘCIA POPRAWIONE

a oto zdjęcia :





mini uwagi :
- trzeba się trochę domyslać bo w gazecie są dwa modele
-uważać na wręgi
No narazie to tyle .

--

http://www.airfixdogfighter.ok1.pl/

Post zmieniony (10-07-07 21:59)

 
10-07-07 19:21  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Jeśli nie poprawisz zdjęć i ogólnie relacji, raczej nie spodziewaj się, że ktokolwiek będzie tutaj zaglądał (a na pewno nie z przyjemnością). Fotki są beznadziejnie ciemne, a poza tym co one pokazują? Wyciętych kilka części... Jak miałbyś już coś konkretnie zbudowanego, to w szerszym kontekście takie zdjęcia też są ok, ale same w sobie, żeby tylko pokazać cokolwiek? Porażka.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-07-07 22:00  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

Teraz chyba coś widać ?

--
http://www.airfixdogfighter.ok1.pl/

 
10-07-07 22:34  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

W informacjach dla piszących, zawartych na dole okna jest napisanego coś takiego:

"Pamiętaj, że to w jaki sposób piszesz, świadczy o Tobie ;-)"

StuG, jako moderator mógłbyś napisać to samo co napisałeś, ale nieco łagodniej. Byłoby milej.

 
10-07-07 23:12  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

StuG napisał za łagodnie , temat był tyle razy wałkowany , jak powinny wygladać fotki mozna zgapić od wielu , np od Stug-a. I nic nie zmieni faktu że te fotki są beznadziejne, naprawdę wystarczy odrobinę staranności o która modelarzowi chyba nie trudno.

--

Teoretyk ostatnio...

 
10-07-07 23:28  Re: {[RELACJA]} budowy Niszczyciel Z10
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Nie mówię że fotografie są dobre. Ale też nie każdy czyta każdy wątek, i nie każdy posiada odpowiedni sprzęt. Jeśli Kolega nie będzie się starał robić porządnej relacji - ludzie nie będą jej oglądali. To JEGO sprawa i niech ma tylko do siebie pretensje. Jeśli StuG potraktował tak msegena "zbyt łagodnie", to ja nie wiem... Wszystko da się załatwić dyplomatycznie, bo wrzask czy kpiące komentarze to mi się kojarzą z metodami rodem z bolszewii. Chodzi tylko o odrobinę kultury. O to modelarzowi również nie powinno być trudno.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024