FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-07-07 19:14  [Galeria]Ba 64 z Modelika by.....vaR
Niedźwiedź 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam szacowne grono modelarskie .Chciałbym przedstawić Wam swoje najnowsze jezdzidło a mianowicie Rosyjski lekki samochod pancerny Ba 64 .Model wydany przez wydawnictwo Pana Olesia <Modelik>
O modelu...
Model opracowany na dobrej jakosci papierze, bez przesunieć czy roznic w kolorach, z dobrymi rysunkami montazowymi i opisem budowy
Wady..
coż jakiś duzych uchybień nie zauwazayłem jednak uwage nalezy zwrocić na szkielet a mianowice na jego przednia czesc jest ona za wysoka nalezy to skrocić , niezaciekawe sa rownież koła mianowice kolorystyka i paski oklejajace sa za małe...itp ale da sie to zrobić : )
Ogolnie.....
podsumowywując model jest Dobry niewatpliwie mozna polecic go poczatkującym modelarzom...przy odrobinie uwagi i cierpliwosci powstaje ładny i efektowny modelik :)

Moj model..no coz jak wyszedł ocencie sami :)












Modelik potraktowałem raczej odpoczynkowo.......Prosze o łagodny wymiar kary..:)



Post zmieniony (07-07-07 19:15)

 
07-07-07 19:47  Re: [Galeria]Ba 64 z Modelika by.....vaR
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5


A gdzie jest karabin maszynowy ? A gdzie są tylne światełka ? o nie- surowy wymiar kary będzie....

;)

Modelik jest może i łatwy pod warunkiem że przebrnie się przez szkielet w którym fatycznie są błędy, wiem bo się na nie nadziałem i trochę nerwów mnie to kosztowało zanim jakoś wybrnąłem z sytuacji.
Może kiedyś skończę ten pojazd, póki co było miło zerknąć na gotowy, choć jakiś taki niekompletny.

A gdzie jest zaczep holu ??? ::)

Pozdro

--
coś się kończy, coś się zaczyna

 
07-07-07 19:49  Re: [Galeria]Ba 64 z Modelika by.....vaR
Grzesio   

Model rzeczywiście jest fajny (jak i sam BA-64 :-) ) i starannie wykonany - bardzo mi się podoba (też bym taki chciał :-) ).
Niestety, sam w sobie - to już uwaga pod kątem opracowania wycinanki, nie sklejenia - model jest bardzo zły, wręcz katastrofalny merytorycznie. :-(

Pzdr

Grzesiu

 
07-07-07 22:20  Re: [Galeria]Ba 64 z Modelika by.....vaR
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

No i super model , czym i czy wogóle polakierowałeś model ?

--
http://www.airfixdogfighter.ok1.pl/

 
08-07-07 20:29  Re: [Galeria]Ba 64 z Modelika by.....vaR
Niedźwiedź 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Rylec napisał....------>A gdzie jest karabin maszynowy ? A gdzie są tylne światełka ? o nie- surowy wymiar kary będzie......
I tu Pan ma racje ale juz to naprawiłem :))



Grzesio coz zgodze sie model ideałem nie jest :)

Kolego msegenie nie lakierowałem go jeszcze ale napewno uzyje jakiegos lakieru Matowego w spreyu :)

To tyle pozdrawiam

w budowie : Nysa milicja (Modelik)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024