FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
05-07-07 21:55  [R/G] Zero A6M3 Hamp - Orlik MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witam w nowej relacji. O dziwo, czas pozwala mi podłubać przy kolejnym samolociku. Wziąłem się za zlepienie Hampa, bo .... podoba mi się.
Pierwotnie model miał mieć oznaczenia Hiroioshi Nishizawy, lecz po wycięciu dwóch segmentów kadłuba zdecydowałem się zmienić zamysł i zrobić właśnie wersję Hamp'owską;-) Dzisiejsze dłubanie przedstawiam na poniższych zdjęciach. W modelu nie będę wydziwiał, bo mi się nie chce. Zrobię go w standardzie, z wytycznymi autora...




Jakość zdjęć nie zachwyca, następne będą lepsze.
Łukasz

--

Post zmieniony (03-04-15 07:55)

 
05-07-07 22:27  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Lazarus, Ty to masz tempo. Czy Ty masz inne życie , rodzina, praca itp ? ;-))
A może masz kilka żywotów, jak kot.
I jeszcze znajdujesz czas na projektowanie.
Zająłem miejsce w pierwszym rzędzie

--


 
05-07-07 22:46  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
piotr.karton 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
 

Lukas powiedz autorowi aby wydal Zero z pływakami:)
Ja niestety muszę dokupić drugi egzemplarz , bo niestety muszę skleić dwie wersje :)

 
06-07-07 05:31  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Raduss - zmieniły się u mnie priorytety - RODZINA NAJWAŻNIEJSZA - później hobby;-))))
Owszem, robię to i owo;-) ale ze względu na mojego małego synka modelarstwo zostało zesunięte "po godz. 22.00". Hampa buduję w pracy, gdyż poniekąd taką mam pracę, że mogę sobie na to pozwolić.

comodus - dzisiaj będę widział się z autorem, spytam go jak się zapatruje na wersję z pływakami;-))) A na marginesie, autor coś mi ostatnio pobąkiwał, że jakieś japanisy się szykują... możliwe że trochę większe;-))...

--



Post zmieniony (06-07-07 08:16)

 
06-07-07 09:02  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
piotr.karton 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
 

O Lazarusie to widzę ,że masz podobną sytuację do mojej tylko ,że mój 12 miesięczny zasypia dopiero po 23 :)

Janaisy ...... Yes, Yes , Yes ;) i do tego tylko "troszkę większe" Yes, Yes, Yes w każdej ilości :)
na wagę :)



Post zmieniony (06-07-07 09:03)

 
06-07-07 10:39  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Na zlocie we Wrocławiu zakupiłem ten model bo szata graficzna naprawdę jest wspaniała. Jeśli skleję samolot to na pewno będzie to ten model. Zasiadam i będę kibicowal, bo model naprawdęjest wydany na najwyższym poziomie, zobaczymy jak się będzie sklejał.
Trzymam kciuki i powodzenia w budowie.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
06-07-07 10:55  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

dzięki Witku za doping;-)

--

 
06-07-07 11:04  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Comodus - mój smyk ma skończone 6 miesięcy i zasypia ok. 20.00, ale zanim tata się pozbiera - trochę czasu mija.... pozostają mi wtedy zapałki do podpierania oczu i lekka kawa na pobudzenie...

--

 
06-07-07 11:07  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Wooow!!! nie myślałem, że tak szybko będzie relacja:) Super się zapowiada. Zasiadam do ogladania:)

--
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
12-07-07 15:23  Re: [Relacja] A6M3 Hamp - ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Dzisiaj udało mi się dokończyć tył kadłuba. Muszę się tutaj przyznać do małego błędu;-( W ostatnim segmencie kadłuba (obie połówki) kamuflaż jest lekko przesunięty względem poprzedniego segmentu.... Rypnąłem się przy walorce;-( Co prawda nie rozmawiałem na ten temat jeszcze z wydawcą, ale mam nadzieję, że uda się to włożyć jako erratę przy kolejnym modelu. Przepraszam za błąd...


Ale nie jest to aż tak wielki problem,z którym nie można sobie poradzić samemu. Wystarczą do tego celu suche pastele i wacik do uszu;-)))


Zacząłem wcierać startą pastelę w miejscu ubytku właściwego koloru i .... wyszło




Obecnie zasiadłem nad wyposażeniem kabiny...

pozdr. Łukasz

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024