FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-06-07 14:39  [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Witam, oto końcowa galeria modelu, który budowałem przez ostatnie dziesięć miesięcy. Cóż mogę powiedzieć - model budowało się rewelacyjnie, zresztą wszystko znajdziecie w
RELACJI
Jako okoliczność łagodzącą potraktujcie fakt, że jest to mój pierwszy model w tej skali.
Przepraszam za dosyć nieciekawą scenerię zdjęć, ale chwilowo nie mam możliwości wyknania lepszych.
Najbliższa (i pewnie jedyna) okazja do obejrzenia tego modelu "na żywo" oraz wytknięcia wszystkich błędów autorowi osobiście będzie na zbliżającym się wrocławskim Zlocie.
Zatem pozdrawiam i do zobaczenia! :-)





--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
18-06-07 16:11  Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
"Stealth”, co tu dużo pisać Foka wyszła ci bardzo ładnie tylko pogratulować;-) Mam pytanko do ciebie? Jaki model będzie następny :-]...
Pozdrawiam...

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
18-06-07 16:29  Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Kamil Zoszak   

Ach te SZMATOPŁATY.... Zawsze mają swój urok... Zawsze przyciągają wzrok... NA nich latali sami BOHATEROWIE....DZięki modelarstwu oddajemy im po części cześć... A ty zrobiłeś POMNIK

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
18-06-07 18:34  Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Budowa trwała dość długo ale jak widzę opłaciło się. Model wygląda bardzo elegancko. Mam nadzieję, że Twoje następne dzieło będzie równie przepiękne. Gratuluję i pozdrawiam, Paweł.

 
18-06-07 22:21  Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Dziękuję Pawle, miło słyszeć takie słowa od projektanta modelu :-).

Dziadek, niestety nie potrafię Ci powiedzieć, jaki model będzie następny. Teraz czeka mnie przerwa w klejeniu, prawdobodobnie do sierpnia-września, a potem... Kolejka modeli, które zamierzam skleić "w pierwszej kolejności" jest bardzo długa, poza tym co jakiś czas pojawiają się modele, które z miejsca wskakują na sam szczyt listy (tak jest na przykład z WAK-owym Curtissem P-6E). Zatem o wyborze zadecyduję prawdopodobnie dopiero w momencie rozpoczęcia klejenia :-). I nie mówię, że akurat to będzie samolot... Ostatnio np. trochę się zakręciłem na punkcie kolei w skali 1:87 :-).

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024