FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
14-06-07 10:39  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Bardzo ładny okręcik.
Mnie jednak w tym opracowaniu strasznie "razi" rurkowata lufa głównego kalibru. Widziałem wiele sklejonych PoW zawsze odnoszę wrażenie jakby lufa zamiast zwężać, rozszerzała sie na końcówce (to zapewne złudzenie wywołane dość masywną końcówką samego zakończenia lufy).

Kilka fotek prawdziwego PoW

PoW_1
PoW_2
PoW_3
PoW_4
PoW_5

Przepraszam za odejście od tematu.
Model naprawdę jest ładny, ale te lufy jakoś zniechęcają mnie do każdego sklejonego PoW.

--
pzdr
Kemot

 
14-06-07 11:07  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratuluję pięknego okrętu. Mam jedno pytanie. O co chodzi z tą przerobioną barbetą?
Pozdrawiam

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
14-06-07 11:19  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

To chyba efekt lufy zwijanej z kartonu. Można przecież zastosować lufy aluminiowe, myślę, że wyglądają o wiele lepiej. Zawsze jednak jakiś element może nas "razić", np pontony sklejane z prostych odcinków kartonowych rurek, zamiast być zaoblone naturalnie, "drabinkowe" trapy zamiast "schodkowych, etc...

Przecież te wszystkie "rażące" cechy to naturalna właściwość modelu kartonowego. Liczy się frajda z wykonania modelu do końca i należy podziwiać że powstał tutaj na prawdę super model.
A ja przymykam oko na te lufy i co tam jeszcze możnaby wypatrzyć. Nie przeszkadza mi to wcale, delektuję się zdjęciami no i czekam na Repulse'a nierozerwalnie złączonego wspólnym losem z Księciem...

--
Sven

HMS Ark Royal

 
14-06-07 12:01  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Naprawdę super model, jestem pod wrażeniem. Gratulacje!

 
14-06-07 22:24  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

No właśnie barti, o co chodzi z tą barbetą?

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
14-06-07 22:36  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Piknie! Jak w tym modelu z jakością wycinanki? Jak się ma szczegółowością do King George V z AH? Piekne maskowanie. Rozkosz dla oczu. Jak w jakimś filmiku na Youtube - BATTLESHIPS FOREVER!!!

- - - - - - - - - - - - -
Norsk Black Metal

Post zmieniony (14-06-07 22:37)

 
15-06-07 08:09  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam!
spychacz, syjek:
w oryginalnym zeszycie GPM barbeta wieży "B" miała złą wysokość - była za niska. W jednym z numerów "Kartonówki" została wydana errata.
Pozdrawiam
Andrzej

 
15-06-07 09:07  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
Tydirium 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam
Piękna robota. Bardzo mi się podoba ten okręcik. Będę chętnie tu zaglądał zwłaszcza, że sam mam na tapecie POW. Szkoda, że nie ma relacji z budowy. Może jak będziesz miał następny model na warsztacie, to pokusisz się na relację i zdradzenie kilku tajników swojego kunsztu modelarskiego.
Pozdrawiam

--
--------------------------------------------------------------
Na warsztacie: HMS Prince of Wales 1:200 (GPM)
--------------------------------------------------------------

 
23-06-07 17:17  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
barti 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5
 

dzięki wszystkim za miłe słowa takie opinie zachęcają do jeszcze bardziej wytężonej pracy i podnoszenia umiejętności

pozdrawiam

--
www.ismr.pl

[G] ORP BŁYSKAWICA-WAK / [G] Prince Of Wales-GPM / [G] Aurora / [G] Akitsushima / [G] Noworosijsk


 
24-06-07 13:20  Re: Galeria Foto Prince Of Wales-GPM
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Przepiekny model,ladnie i czysto wykonany ,gratulacje. Krzysztof .

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024