FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 27 z 29Strony:  <=  <-  25  26  27  28  29  ->  => 
05-05-11 00:21  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - uzupełnienie 11.10.2010
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Borysio, dziękuję za życzenia i gratulacje, ale z tymi "pucharowymi" fotkami może nie przesadzajmy. Jedno już jest, a co za dużo to i :) nie zechce.

PS. Że też chciało Ci się szukać tej relacji w "czeluściach" forum.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
21-11-11 14:10  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - uzupełnienie 11.10.2010
Qdaty 

 

Precyzyjny, a skąd wziąć takie elementy jak nakrętki i śruby wycinane laserowo?

--

 
21-11-11 20:53  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - uzupełnienie 11.10.2010
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Qdaty - np. z Drafmodelu http://www.drafmodel.pl/oferta.asp

--


 
17-12-11 17:37  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - uzupełnienie 11.10.2010
Qdaty 

 

Precyzyjny, mam pytanko.

Zbiorniki na sprężone powietrze wykonywałeś ręcznie, prawda? Czy masz jakiś sposób lub poradę na tak idealne wykonanie zaobleń na ich końcach?

--

 
05-11-16 18:03  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - uzupełnienie 11.10.2010
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Chciałbym odświeżyć, na prośbę kilku osób, zdjęcia z budowy modelu w tej relacji, ale niestety zdjęć nie posiadam, a te umieszczone na serwerze Imageshack, zostały skasowane.

Na 23 stronie tej relacji, zamieściłem kiedyś do pobrania plik "Precyzyjny Ty2 budowa.zip - 76.01MB". Plik był zamieszczony na serwerze zshare.net, ale niestety został skasowany, sam też już go nie posiadam. Jest szansa, że na podstawie zdjęć umieszczonych w tym pliku, udałoby mi się sporo brakujących zdjęć odtworzyć.

Czy ktoś z Was ma może ściągnięty ten plik, może go gdzieś zamieścić i dać linka do ściągnięcia pliku ?

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
06-11-16 14:30  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - FOTKI POSZUKIWANE
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Cześć,

Wysłałem do Ciebie mailem dwa linki - galeria i budowa.

pozdrawiam,
MR

 
06-11-16 15:18  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Kezat, dziękuję, oba pliki już pobrałem. Sprawdziłem, są w nich wszystkie zdjęcia z budowy, więc będzie można pouzupełniać brakujące fotki. Muszę znaleźć tylko serwer zdjęciowy, który nie zmienia nazw plików ładowanych fotek i nie dodaje dużo zmiennych znaków, jak to robi obecnie Photobucket. Wtedy zamiana linków będzie w miarę prosta i szybka, bo masowa.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
06-11-16 16:26  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2
Seweryn 

 

kezat czy mógłbym Cię prosić o te zdjęcia? s_weinert@interia.pl

--
Seweryn

 
06-11-16 17:25  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2
pawcio37   

Poproszę o wstawienie gdzieś na jakiś serwer i udostępnienie linku bo więcej osób chce skorzystać z fotek.

 
06-11-16 19:14  Odp: [relacja/galeria] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Jutro wstawię spakowane pliki ze wszystkimi zdjęciami - budowa i galeria.
Na bieżąco będę uzupełniał brakujące fotki, te które się da. Dzisiaj udało mi się poprawić wszystkie zdjęcia na stronie 1 relacji. Mam nadzieję, że codziennie dam radę poprawić przynajmniej jedną stronę, do zmiany pozostało ich jeszcze 7.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 27 z 29Strony:  <=  <-  25  26  27  28  29  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024