FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 29 z 29Strony:  <=  <-  25  26  27  28  29 
19-11-16 22:43  Odp: [r/g] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - Galeria strona 22
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ten link może być aktywny dopóki będe prowadził strone z planami... ;-)

 
04-03-17 11:25  Odp: [r/g] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - Galeria strona 22
Krzysztof55   

Witam !
Jeżeli jest taka możliwość bardzo proszę o link do ściągnięcia zdjęć.
Pozdrawiam.
Krzysztof

 
04-03-17 13:31  Odp: [r/g] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - Galeria strona 22
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Linki są wstawione na poprzedniej stronie. Oba działają, sprawdziłem przed chwilą, trzeba kliknąć strzałkę po prawej stronie u góry, nie czekając aż kółko na środku strony przestanie się obracać. Wtedy pojawia się informacja, że plik jest za duży, żeby go przeskanować antywirusem, klikamy "ściągnij mimo to" i zaczyna pobieranie.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
05-03-17 16:53  Odp: [r/g] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - Galeria strona 22
Krzysztof55   

Witam !
Zajmuję się modelarstwem rc lotniczym.Buduję PBY 5 CATALINA rozpiętość prawie 4 metry i 2,5 metra długości.W ubiegłym roku po 4 latach zakończyłem budowę kutra rybackiego serii 17 m skala 1/14 z lat 40-tych sterowany radiem.ALE .................parowozy to moja jeszcze niespełniona miłość.Tak zupełnie przypadkiem kupiłem na Allegro model Ty 2 skala 1/25 firmy Angraf.Szukając materiałów na temat tego parowozu trafiłem na Twoją relacjęz budowy.Podziw i szacunek to jedyne określenie jakie przychodzi mi do głowy , a biorąc pod uwagę fakt , że model powstał z papieru to już zupełny podziw.Chociaż muszę powiedzieć , że kiedy ogladam zdjęcia plenerowe ( doskonałe tak jak i model ) to trudno uwierzyć ,że widzi się model.Malowanie pięknie podkreśla ,, wiek " maszyny.
Ponieważ podzczas budowy dużym wsparciem jest Twoja relacja fotograficzna bardzo zmartwił mnie fakt , że nie jest juz dostępna .Usiłowałem ja ściągnąć ale bez rezultatu.Na jednej ze stron był link do zdjęć oryginału i porażka bo też nie dziala.
Czy dysponujesz jeszcze zdjęciami oryginału ?.
Pozdrawiam.
Krzysztof / 62 lata
Dabrowa Górnicza

 
06-03-17 17:34  Odp: [r/g] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - Galeria strona 22
Krzysztof55   

Mariusz udało mi się ściągnąć zdjęcia z obu ,, paczek " .Bardzo dziekuję.Powiedz czy jest możliwość ściągnięcia zdjęć oryginału o których wspomniałeś w czasie budowy ?.
Pozdrawiam.
Krzysztof

 
07-03-17 15:49  Odp: [r/g] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 - Galeria strona 22
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Nie posiadam już tych zdjęć, nie mam możliwości odtworzenia ich w postaci spakowanego pliku, która można byłoby pobrać.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 29 z 29Strony:  <=  <-  25  26  27  28  29 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024