FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-04-07 19:38  [Galeria] F6F-3 Hellcat w 1:50
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Witam
Tym razem zapraszam na kilka fotek mojego nowo ukończonego modelu. Potraktowałem go jako małą odskocznię od drutologii na ORP Kujawiak.
Ale wracając do modelu. Wydany przez wydawnictwo WIR w skali 1:50. Projektant Marek Pacyński. Praktycznie wszystko pasowało - małe niespasowanie przy jednym segmencie, ale dało się poprawić. Od siebie dodałem wnętrze kabinki i podstawkę. Tzn. podstawka tak trochę ode mnie, bo zaprojektował ją dla mnie Origami - tu wielkie dzięki dla niego.
Jakoś tak czasami lubię sobie skleić nieskomplikowany, fajnie wyglądający i tani modelik. Kosztował mnie jakiś czas temu 2 zł 60 groszy. Kupa forsy, nieprawdaż?
No to tyle pisania. Teraz fotki i ogladajcie sobie, wytykajcie braki i niedoróbki, i takie tam różne.






Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
20-04-07 20:05  Re: [Galeria] F6F-3 Hellcat w 1:50
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Modelik fajny!
Mam go też , co prawda w innym malowaniu ( z "paszczą" ), w wydaniu Answera , ale autor ten sam,więc model też...

Wydaje mi sie jednak , że coś jest "nie tak" z "wydechem" - czy nie powinno być w tym miejscu "zagłębienia" w segmencie zamiast uwypuklenia...?
Podstawka też ciekawa ; jednak pod maszyną widoczna jest winda... Ale znacznie mniejsza niż samolot....

Sorki za "czepiactwo" , ale sam chciałeś... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
20-04-07 21:21  Re: [Galeria] F6F-3 Hellcat w 1:50
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Właśnie o takie "czepiactwo" mi chodzi ;-)
Co do wydechu, to trudno mi się wypowiedzieć, bo nie przyglądalem się orginałowi, możliwe, że powinno być jak mówisz, ale już chyba nie będe tego odrywał. Na instrukcji w tym modelu naprawdę niewiele było widać.
Co do windy, to patrz pan, nie zwróciłem na to uwagi. Faktycznie jest ciut za mała ;-) Ale fajnie wygląda. I już nie będe jej zmieniał. Jakoś mnie ogarnia zbliżające sie lenistwo łikendowe.
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
21-04-07 10:42  Re: [Galeria] F6F-3 Hellcat w 1:50
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Gdzie grosik ?

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
21-04-07 11:06  Re: [Galeria] F6F-3 Hellcat w 1:50
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No. Właśnie to lubię.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024