FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-04-07 20:27  [galeria]PWS-A (Avia-BH-33)
piorun 

Na Forum:
Galerie - 1
 



Śmigła zrobiłem moim sposobem, z patyczków po lodach. po wyprofilowaniu czeka je jeszcze malowanie.







I to narazie na tyle. Po retuszu oczywiście prześlę relację

--



Post zmieniony (03-04-07 20:57)

 
03-04-07 21:39  Re: [galeria]PWS-A (Avia-BH-33)
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Kolego piorun. Ze zdjęć widać ,że włożyłes w model sporo pracy. Podoba mi się silnik i pomysł ze śmigłem. Model bardzo fajny. Ale nie napisałeś z jakiego wydawnictwa jest model i w jakiej skali. Ja domyślam sie ,że jest to chyba M.M. Przydałby się retusz Jak sam zauważysz na zdjęciach to widać. Życzę sukcesów w budowie dalszych modeli.

--
Pt-47

 
03-04-07 22:27  Re: [galeria]PWS-A (Avia-BH-33)
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Tak śmigło i silnik ładne. Reszta też tylko brak retuszu "kole" w oczy. Ale dobry temat wybrałeś :-) I w następnym modelu popracuj nad kołami, aby nadać im bardziej zaokrąglony kształt. I powodzenia

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
04-04-07 20:25  Re: [galeria]PWS-A (Avia-BH-33)
piorun 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam wszystkich! i dziękuje za słowa i krytyki i uznania. Model pochodzi MM jak trafnie zauważył Paweł. Jest w skali 1:33. Retusz jest bezapelacyjnie konieczny. Niedługo zaczynam przygodę z amerykańskim bombowcem Bristol "Beaufort". Też z czasopisma MM i także w skali 1:33 lecz od Avii większy. Niedługo relacja.
Pozdrawiam!

 
04-04-07 22:45  Re: [galeria]PWS-A (Avia-BH-33)
Iskra 

 

Piorun - całkiem fajnie Ci wyszła ta Avia; mam nadzieję, że Beaufort wyjdzie jeszcze lepiej. Na relację już się zapisuję :-)
Tylko maluśka uwaga: Beaufort to samolot brytyjski, nie amerykański (podobnie Handley-Page Hampden, nad którym się wahałeś)

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra

--
Polska młodzież skleja polskie modele!

 
12-04-07 17:47  Re: [galeria]PWS-A (Avia-BH-33)
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Niezła robota. Maszyna czeka u mnie w kolejce, chociaż pewnie zrobię ją po przeskanowaniu, żeby uniknąć problemów ze starym kartonem. Mam nadzieję zobaczyć zdjęcia po retuszu.
Powodzenia przy Beauforcie :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024