FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
06-04-07 16:36  [Relacja] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003) ZAKOŃCZENIE. GALERIA.
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

RELACJA AH-64 A APACHE MM-7/8 2003

Witam w mojej relacji z budowy amerykańskiego śmigłowca szturmowego AH-64 A APACHE. Nie przepadam za amerykańskimi maszynami i z reguły bardziej podobają mi się ich radzieckie odpowiedniki ale ten „wiatrak” jest fantastyczny. Nie będę się rozpisywał na temat historii i danych technicznych, są tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hughes_AH-64_Apache
Model jest opracowany przez Pana Mistewicza. Jest ładnie wydrukowany, zawiera dużo rysunków montażowych i porządny opis budowy. Mam nadzieję, że będzie się kleił równie dobrze jak inne modele spod ręki Pana Mistewicza. Nie przewiduję żadnych szaleństw, model będzie w standardzie, może jakieś małe dodatki..
Budowę rozpoczęłem od szkieletu kabiny pilotów (po uprzednim naklejeniu na karton części szkieletu oczywiście). Jak narazie bez trudności, wszystko pasuje idealnie. Teraz czas na wklejenie do niej wszystkich drobiazgów, foteli,
drążków itp. Myślę, że jeszcze dziś je pokażę.





HOWG!

--



Post zmieniony (25-04-07 21:23)

Post zmieniony (27-09-10 20:18)

 
06-04-07 17:11  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
Jodaxx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Obrabiałeś zdjęcie (dodanie Indianina) i nie zauważyłeś że jest nieostre?

--

 
06-04-07 18:50  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Przez ostatnie dwie godzinki przysiedziałem nad Apaczem, a właściwie nad kabiną oraz nad...instrukcją aparatu;] Oto efekty. Mam nadzieje, że zarówno zdjęcia jak i model się podobają;]




HOWG!

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
06-04-07 21:04  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Niezły początek.Siadam i z uwagą będę śledził dalsze postępy;-te wiatraki mają w sobie to coś .Życzę Ci powodzenia w budowie ((-brakuje mi tu tylko jakiejś "Rączej Łani"

Pozdrawiam

 
06-04-07 22:06  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Witam, niedawno skończyłem ten model,także będę obserwował jak Tobie będzie szło.
Życzę powodzenia.Czekam na dalszą relację.



Pozdrawiam Janek

--




Post zmieniony (06-04-07 23:01)

 
06-04-07 22:24  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Wiatraki to nie moja "bajka", ale bardzo chętnie sobie popatrzę.

--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
06-04-07 22:48  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
Kamil Zoszak   

Dobry początek i z humorem... dalej do pracy. Miałem kiedyś popełniać ale piesek mi go "ZPAPUSIAŁ". POtem nie nabrałem odwagi na ten model. Życzę powodzenia... A kiedy UBOOCIK!!??!!??!!??

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
06-04-07 23:44  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
xeen 

 - 0

Witam
Właśnie jestem na etapie budowy podwozia w tym indianinie. Bardzo przyjemnie się jego robi wszystko pasuje. Miałem do tej pory problemy tylko z częścią nr. 96d, ale po przycięciu jest ok. Będę obserwował twoje postępy.

 
06-04-07 23:55  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Pozwolę sobie tutaj dorzucić wyciągnięte z mojego archiwum skany zdjęć. Przedstawiają one model prototypowy (bez retuszu), którego elementy drukowałem na zwykłej atramentówce. Był to już mój drugi projekt (pierwszy pochodził z 1995 r) tego śmigłowca. Niestety w przypadku tego numeru MM drukarnia nie spisała się najlepiej i dość trudno jest trafić na egzemplarz z jednolitym zielonym kolorem na wszystkich arkuszach.
Model nie powinien sprawić większych problemów. Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam, Paweł.

 
07-04-07 00:56  Re: [R] AH-64a APACHE (MM 7-8/2003)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa.To mobilizuje;]
Szczególnie gdy wypowiada się sam autor;] Zdjęcia napewno przydadzą się przy budowie, dzięki. Świetny model, gratuluję opracowania:)
Janku, bardzo ładny 'wiatraczek', czyściutki;] Jak słusznie Toni zauważył brakuje 'rączej łani'...czyli następny pod nóż będzie 'Mustang';]

Budowa modelu strasznie mnie wciągnęła...oglądając film skleiłem jeden fotel i wkleiłem go na miejsce. Zdjęcia:


Tyle na dziś...
Pozdrawiam!
CDN.

--

Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.



Post zmieniony (07-04-07 00:57)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024