FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-03-07 13:27  [Relacja] HMS ONSLOW
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jakiś czas temu rozpocząłem budowę modelu niszczyciela HMS Onslow z Modelika. Model przedstawia okręt według stanu na rok 1942. Model budowany jest w zasadzie w standardzie...Oto fotki ( jak się uda)




Jutro wstawię stan obecny modelu.

--
MiSza

 
12-03-07 20:20  Re: HMS ONSLOW - relacja
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Co to znaczy "w zasadzie w standardzie"? - spytam przekornie.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
12-03-07 20:41  Re: HMS ONSLOW - relacja
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bo chcę go wystawić w Kruszwicy (jak zdążę), a łapki swędzą coby dodać co nieco:)))

--
MiSza

 
13-03-07 09:45  Re: HMS ONSLOW - relacja
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nowe fotki z budowy. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale brak aparatu zmusza do szukania zastępczego sprzętu w postaci telefonu.



Nadbudówki stoją luzem. Przykleję po wykonaniu relingów na kadłubie i nadbudówkach.
Wkrótce postaram się wstawić lepsze fotki.

--
MiSza

 
18-03-07 20:26  Re: HMS ONSLOW - relacja
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Oto i obiecane fotki......



--
MiSza

 
11-04-07 11:02  Re: HMS ONSLOW - relacja
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ciąg dalszy następuje:
Postępy prac przy modelu mizerne, ale są zapowiadane fotki z opóźnieniem ale też są.
Powstały relingi na głównych nadbudówkach, pomost i nadbudówka dziobowa połączone:

Brak wprawy przy budowie relingów spowolnił prace, że az się boję relingu na kadłubie



Kiedy będą następne fotki nie wiem ale postaram się znów pożyczyć aparat.

--
MiSza

 
11-04-07 16:38  Re: HMS ONSLOW - relacja
_RK_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładne dno- dla mnie zawsze najtrudniejszy element. Inne można nadciągnąć, coś tam ukryć a tu- albo wyjdzie czysto albo koniec, kapota. Szczere wyrazy zazdrości.

 
12-04-07 15:57  Re: HMS ONSLOW - relacja
Yasiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Może nie powinienem sie wypwiadać ponieważ sprawy pływające są mi stosunkowo obce, ale pierwsze skojarzenie wizualne z tym okrętem to dla mnie nasza ORP Burza :-)

--
Yasiu
4446759

 
21-05-07 10:18  Re: HMS ONSLOW - relacja
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wątek tonął w czeluściach forum ale powraca. Przepraszam za tak długą przerwę w relacji ale są to uroki braku własnego aparatu. Model obecnie wygląda tak:

Jak widać są pewne braki w retuszu ale będzie to uzupełnione. Jest to wynik m. in. pospiechu, ponieważ chciałem skończyć model na Kruszwicę ale niestety nie udało się. Dalsze fotki niech same mówią za siebie:

Do ukończenia pozostało olinowanie, bomby głębinowe z zrzutniami, dalocelownik z radarem na pomoście, dokończyć reling na prawej burcie, zwiesić gotowe łodzie i resztę pontonów. Ostatnie fotki z tej serii:


--
MiSza

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024