FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
16-08-06 16:42  [relacja] TS-11 Iskra z Orlika
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witajcie. Jestem w trakcie klejenia Iskry z Orlika i postanowiłem pokazać co też z nią wyprawiam :) Prace nad modelem zacząłem od kabiny. Pobieżna analiza zdjęć w necie wykazuje dosyć spore jej uproszczenie w tymże modelu. Dlatego zgodnie z poprzednią deklaracją trochę ją uplastyczniłem.
Wersja "standard" wygląda tak:



26 żeber i 10 podłużnic poszatkowanych jak kapusta i dających razem ponad 100 części w poszczególnych etapach budowy wygląda tak :)



Zarówno żebra jak i podłużnice wyciąłem sobie z zapasu koloru zawartego w modelu. Całość skleiłem do kupy BCG.
Teraz dłubię przy wyposażeniu boków kabiny - trochę tego jest. Robota mozolna więc na efekty będziecie musieli poczekać. To tyle na razie z placu boju. Pozdrawiam :)



Post zmieniony (20-08-06 23:33)

 
16-08-06 16:47  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Bardzo pięknie :-) mała prośba - możesz wstawiać miniaturki zdjęć? Szybciej się ładuje i przewija...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
16-08-06 16:51  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

bardzo ładnie to wygląda :)

--

 
16-08-06 16:53  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

OK - postaram się wstawić miniaturki :)

 
16-08-06 16:54  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Tu masz instruktaż :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
16-08-06 18:50  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Witaj Marzen.
Jak narazie super. Miejmy nadzieje że "7" wujka przyniesie ci szczęście :

--

Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.



Post zmieniony (16-08-06 18:52)

 
19-08-06 01:30  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mała zajawka tego co powstaje w czasie weekendu ;-)





Post zmieniony (19-08-06 01:32)

 
19-08-06 12:40  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Kacu   

Marzen ty czasem nie sklejałes już iskry na "niebieskim forum"?? - taki mały offtopik

a tak po za tym to praca idzie naprawde ładnie, a to ożebrowanie ma dusze

--
Jestem tylko ludziem, moge się mylić :)

 
19-08-06 14:58  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Owszem sklejam i na niebieskim, ale część osób nie zagląda na niebieskie i vice versa :) Sporo osób prowadzi relację równolegle na dwóch forach ;-)

 
19-08-06 15:55  Re: TS-11 Iskra z Orlika - relacja
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Wygląda bardzo sympatycznie, podobają mi sięszczególnie żeberka. Mam nadzieję że Twoja Iskra będzie miała otwarty kokpit, tak żeby wnętrze było wyeksponowane. Trzymam kciuki od początku do końca i życze powodzenia.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024