FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
25-02-07 13:59  Re: [relacja]Challenger
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Kat taka grubość była przewidziana w wycinance więc taką zrobiłem. Co prawda tego nie będzie widać po założeniu fartuchów i można było zrobić grubsze, ale myślę że wszystko się uda i się nie wygną. Dzięki za pytanko bo myślałem że nikt nie śledzi moich wypocin, pozdrawiam.

 
25-02-07 20:33  Re: [relacja]Challenger
52olej 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam. Ja także go robie lecz z powodu braku cyfrówki nie mam co pokazać:/ Co do kól to mój po prostu sobie ciągle stoli na pudełku od zapałek, którego nie widac a nie osiądzie przynajmniej. Osobiście strasznie sie go robi ale jakoś mam nadzieje dobrnę do konca. Kujot fajnie ci to idzie. Mi wyszło troszke gorzej. Pozdrawiam.

 
26-02-07 16:55  Re: [relacja]Challenger
Robert.K 

 

No ,no Kujocie świetnie kleisz .Czy to dlatego że połączyłeś już swój oddech, bicie serca i krew?? Trzymam kciuki!!!

POZDRAWIAM Robert
-----------------------------------------------------------
Karton stop

--
Pink Floyd , Lady Pank , Black Sabbath , AC/DC , Wolf's Moon , Black Sabbath , OzzY Osbourne , Judas Priest , Iron Maiden

 
27-02-07 16:05  Re: [relacja]Challenger
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Koledzy, mam pytanko, gąsienice w tym modelu są całe w siwym kolorze. Czy prostokąty które doklejane są od zewnętrznej strony gąsienicy w rzeczywistości są wykonane z gumy i czy nie lepiej byłoby pomalować je na czarno?

Przy okazji dziękuje za Wasze miłe słowa pod moim adresem, pozdro.



Post zmieniony (27-02-07 16:06)

 
18-03-07 11:55  Re: [relacja]Challenger
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Nareszcie zmordowałem jedną gąsienicę i założyłem ją na koła, druga jeszcze w fazie budowy, powycinana tylko złożyć ją do kupy. Szkoda że gąsienice nie są za dobrze rozrysowane bo co ogniwo to trochę inny kształt, no ale to jeszcze nie model który został opracowany komputerowo. Mam nadzieję że jak zmorduję układ jezdny to relacja trochę przyspieszy.








Post zmieniony (16-04-07 08:26)

 
18-03-07 13:02  Re: [relacja]Challenger
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Fajnie Ci to wychodzi, obserwuję od początku,czekam na dalsze efekty.

Pozdrawiam Janek

--

 
18-03-07 21:53  Re: [relacja]Challenger
jaffatrek   

No gąsienice full wypas :) coraz ciekawiej się to zapowiada, tylko ten kolor :/

--

 
31-03-07 13:03  Re: [relacja]Challenger
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Wreszcie zmordowałem układ jezdny. Dokleiłem jeszcze zakończenia błotników z przodu i z tyłu, oraz fartuchy ochronne na koła. Fartuchy miały być wykonane jako pojedyncze płaskie elementy ale kiepsko by to wyglądało. Zeby chociaż trochę uplastycznić te elementy porozcinałem je na kawałki i zrobiłem różne grubości na łączeniach. Do następnego razu.








Post zmieniony (16-04-07 08:25)

 
08-04-07 20:32  Re: [relacja]Challenger
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

No i przyszła kolej na wieżę bo zacząłem robić drobnicę na kadłubie i mnie znudziła. Na zdjęciach położona jest na kadłubie tylko tak dla przymiarki. Do zobaczenia w następnym poście.











Post zmieniony (16-04-07 08:25)

 
09-04-07 01:06  Re: [relacja]Challenger
granito 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Śledze pilnie tą relacje od początku i musze powiedzieć że super ci wychodzi.Oby tak dalej.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024