FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
12-01-07 12:05  [Relacja] USS Missouri - GPM
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Witam Wszystkim Modelarzy!:) To moja pierwsza relacja na Konradusie! Postanowiłem skleic model Missourii! Dawno temu skleiłem go-ale to był stary model GPMu! Teraz przyszła kolej na nowe opracowanie!:)



Post zmieniony (12-01-07 12:08)

 
12-01-07 12:14  Re: Missourii-relacja
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Zdjęcia postaram sie wstawic jak najszybciej! Teraz to czarna magia dla mnie!:)

Na początek poszycie dna! Obiecuję że zdjęc będzie wiecej i lepszej jakości!:)
Do modelu dodam elementy fototrawione, więc mam nadzieję,że efekt będzie zadawalający!:) Jedni akceptują elem.fototrawione-inni nie! Ja jestem za i tam gdzie już nie sięga moja wiedza i umiejętności-korzystam z pomocy techniki! Wybór należy do każdego i dlatego to modelarstwo jest takie piękne!:)



Post zmieniony (12-01-07 13:22)

 
12-01-07 12:20  Re: Missourii-relacja
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Kadłub nabiera kształtów!:) Już niedługo zaczynam oklejac go burtami! Wtedy wstawię więcej fotek!




Post zmieniony (13-01-07 10:38)

 
13-01-07 10:54  Re: Missourii-relacja
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Z ciekawości zacząłem sklejac pontony! Oczywiscie wykorzystałem elementy z GPMu! Trochę tego jest, ale to nic w porównaniu z 20-stkami,które mnie czekają!:)

 
24-01-07 12:03  Re: Missourii-relacja
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Burty już przyklejone! Niestety ale tak duży okręt trzeba okleic conajmniej dwa razy! Papier z modelu jest zbyt cienki-dobry na elementy pokładu ale do oklejania poszycia i burt powinien byc grubszy! Jeszcze tylko stery + sruby i zabieram się za nadbudówki itd!:)


 
24-01-07 13:25  Re: Missourii-relacja
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Kolejny dowód na to, że można uzyskać bardzo ładną bryłe kadłuba bez ton szapachli :)
Mam prośbe jak byś mógl dołożyć parę fotek samego dna.

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
24-01-07 15:01  Re: Missourii-relacja
Łukasz   

moge prosic o zblizenie burt niedaleko rufy czyżbyś coś tam pouplastyczniał czy to tylko złudzenie?(chodzi o elementy na 1 zdjęciu z postu z dnia 24.01.2007)pozdrawiam

 
24-01-07 15:49  Re: Missourii-relacja
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Jesteś kolejnym modelarzem ,który udowadnia, że można czysto i ładnie skleić kadłub dużego okrętu w stardarcie. Brawo, świetna robota. !

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
25-01-07 13:37  Re: [relacja] USS Missouri - GPM
JAROS     

Jestem początkującym modelarzem,pilnie będę śledził postępy.Proszę tylko o więcej zdięć i podpowiedzi jak będziesz wykonywał poszczególne elementy.

--



Post zmieniony (25-01-07 13:40)

 
25-01-07 16:05  Re: [relacja] USS Missouri - GPM
Nazar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam
Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem czystości i dokładności wykonania.
Mam pytanie : czy przed oklejeniem szkieletu końcowym poszyciem, naklejałeś na niego paski tektury czy tez zastosowałeś inną technikę?

--
Nazar

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024