FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-12-06 21:52  (Pytanie)Sturmtiger
barakuda   

Witam
mam pytanie.Jestem ciekaw czy ktoś sklejał właśnie Sturmtigera z opracowania Super Modelu. A może opracował go ktoś samemu w oparciu o plany? Bo nie wiem, która droga lepsza i lepszy efekt końcowy

--

"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"


Post zmieniony (05-12-06 22:30)

 
05-12-06 22:15  Re: Sturmtiger
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=80235&t=79566#reply_80235 relacja zaczęta nieskończona
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=33883&t=33881#reply_33883 zapowiedź relacji i kilka uwag

Może bezpośredni kontakt z autorami tych wątków coś Ci wyjaśni.

--
Fanatyk Kartonu

 
05-12-06 22:15  Re: Sturmtiger
Yamato23 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Po pierwsze w temacie powinno pisać: Sturmtiger [pytanie], bo nie wiedomo czy to relacja, recenzja czy coś innego. A co do modelu to sam nie robiłem tylko mój znajomy. Widziałem go zrobionego więc chyba nie jest najgorszy tylko brakowało przy nim jakiś śrub przy kołach. Ale model jest bardzo uproszczony i wydrukowany na papierze kredowym, który jest raczej sztywny (w tym modelu).

--
Na warsztacie:
AAV7

Pozdrawiam

 
05-12-06 22:16  Re: Sturmtiger
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Prośba:
1. Wyedytuj swój wątek i zmień temat na CZYTELNY i ZROZUMIAŁY tak żeby było wiadomo czego dotyczy bez czytania jego zawartości.
2. Przeczytaj jeszcze raz regulamin, którego dwa dni temu podczas rejestracji widocznie nie przeczytałeś uważnie - szczególnie pkt 1 i pkt 4

Ta uwaga dotyczy też innych Twoich wpisów na forum.

--

 
06-12-06 22:14  Re: (Pytanie)Sturmtiger
barakuda   

konradusie zrobiłem co kazałeś a nawet więcej

--
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024