FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
02-12-06 12:50  Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam Wszystkich,
Korzystając z okazji, że mam jeszcze aparat i dzisiaj na zakupach dorwałem nowość od Pana Halińskiego to chciałbym się tym pochwalić. Tak na szybko zrobiłem kilka fotek. Nie będę się rozwodził nad szczegółami takimi jak: czy model ma odpowiednie kolory?, nie odbiegające od historycznej prawdy. Nie wiem i nie znam się na tym. Wiem tylko ,że model jest dobrze wydrukowany i znając poziom wydawnictwa na pewno jest dobrze spasowany, a czy są jakieś babole tego jeszcze nie zauważyłem ( nie zdążyłem wystarczy ,że zobaczyłem minę mojej żony gdy spostrzegła cenę) Kolory mi odpowiadają i na pewno będzie mi się go dobrze w przyszłości sklejało. A jeśli nie sklejało to przynajmniej warto mieć go w swojej kolekcji. Aha jeszcze tak jak Pan Haliński zapowiedział w sklepie był Hayabusa wydany na kredowym (śliskim) papierze. A więc kto jak woli.


Pozdrawiam kolegów w kartonie

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
02-12-06 13:04  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A co ma cena do małżonki? Jakaś taka normalna wg mnie, może powinieneś spojrzeć na ceny butów i innych kosmetyków? ;-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
02-12-06 14:26  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Masz rację, zawsze jej to samo mówię. Może nie wiesz ale moja małżonka jest zagorzałą przeciwniczką modelarstwa. I po prostu szlag ją trafia jak widzi że zaczynam kleić, a do furii doprowadza gdy widzi jak znowu przynoszę nowy model do domu. Dlatego wprowadziłem rozdzielność majątkową. Ona ma swoje konto a ja swoje .Ona wydaje na fatałaszki a ja się nie pytam co i za ile. Ale ona już tak ma.Za babami nie dojdziesz.
Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
02-12-06 17:34  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ja po prostu kupuję 3 sznurówki za 60 pln(ponoć to majtki) i moja małżonka sama mi kupuje takie modele ;-D
Ale łączę się z Tobą w bólu, ciężki jest żywot modelarzy ;-)))

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
02-12-06 22:56  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

czy w numerze są jakieś zapowiedzi ? ;-]

 
02-12-06 23:50  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Jodaxx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Niestety nie :(

Osobiście wciąż czekam na Zuikaku...

--

 
03-12-06 00:12  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zanim Pan Haliński da jakieś zapowiedzi to się 3 (słownie trzy) razy zastanowi. bo znowu ktoś wyda ten sam model tylko wcześniej

 
03-12-06 11:33  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Jodaxx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Racja piwofil. Lepiej poczekać... Będzie niespodzianka pewnie jakaś...

--

 
03-12-06 13:10  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A właśnie, a kto jest autorem tej "maszynki na polowania"?

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
03-12-06 13:46  Re: Nowość od Hala czyli NAKAJIMA Ki-43-II HAYABUSA
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ze zdjęcia doczytałem się
Opracowanie modelu Andrzej Haliński , Marcin Dworzecki
Przygotowanie graficzne Marcin Dworzecki
Jeszcze jedna rzecz mi nie pasuje lotki są w innym kolorze niż skrzydła , a na okładce jest taki samm kolor . Co na to dokumentacja , skoro model przedstawia samolot w malowaniu konkretnego pilota to musi być to jakoś udokumentowane.

Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

Post zmieniony (03-12-06 13:51)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024