FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
03-12-06 01:07  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
Marian 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Jak patrzę ( z zazdrością) jak niektóre osoby walą model za modelem w ekspresowym tempie to tylko się zastanawiam czy są juz nałogowcami , są bezrobotni czy az tak to kochają ...:-)
Będę śledził:-)

--
Cale zycie z wariatami...

Marcia bardzo cię kocham i dziękuje za cudownego synka :-)

 
03-12-06 09:45  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
Sam100   

Pięknie ! Już nie mogę doczekać się finiszu bo sam posiadam ten model. Pytanie, gdzie Ty te wszystkie modele będziesz składował ?

 
03-12-06 10:02  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Sam100 -też się zastanawiam gdzie je poupychać, co do finału to niestety nie będzie taki szybki jak w Mustangu, on był robiony z maleńkim wyprzedzeniem, choć finał był w dniu sesji zdjęciowej. Tu troszkę mam oporów co do silnika, wszystko tam takie "malusie".
A co do miłości do modeli to trzeba uważać na "drugą połowę" może być zazdrosna i nici z nożyczek. :)

Marian -nie ma czego zazdrościć, tyrka, tyrka i jeszcze raz tyrka, że aż nie mam czasu samolocików posklejać. :)))

Staszkov - bez przesady z tym poziomem, jak patrzę na inne modele to mnie troszkę złości że jak tak nie potrafię, choć dzięki modelom "Hala" to tak troszkę mniej tej złości.

 
04-12-06 17:20  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Kolejny dzień pracy i oto efekt:

fotelik...


troszkę wyposażona kabinka..

 
04-12-06 17:54  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
Nighthawk   

I to się nazywa "Kartonowa perfekcja" Cudo, super, przemilusio, hau, hau !, miau, miau !, reVelka - papier , kabinka, tekturka i belka ... Fantastyczna praca, uroczy widok
każda wręga, wzmocnienie, supergluta wymóg ,
i te poszycia co tylko czekają by ręka arcymistrza uniosła je w palcach by do szkieletu nieomylnie przywarte,
"japońca" prędkiego stworzyły.

Trzymam kciuki i gratuluję dotychczasowego sukcesu.

Jesteś "G" - (słownie Dżi)

--
... klej by night ...

 
05-12-06 18:44  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Nighthawk -cóż mogę powiedzieć, toż to poezja modelarska w najwyższym wydaniu, nie to co moje nieudolne sklejanie. :)
Staram się staram, zdobyłem nawet łożysko do śmigiełka, co by się pięknie obracało.

Pozdrawiam

 
05-12-06 19:22  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

No, zetpt jestem pod wrażeniem:-) Mustanga odwaliłeś pięknie, teraz Hayate (wg mnie jeden z najładniejszych samolotów z II wś:-)) mam nadzieje, że będzie tak piękny jak Mustang, albo i lepszy :-)

--

Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.



Post zmieniony (05-12-06 19:23)

 
05-12-06 19:47  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

No po takim dopingu to chyba muszę kupić drugi egzemplarz, tak dla pewności, jak by coś poszło nie tak to zawsze będzie możliwość poprawy.

PS. Aż się boję co to będzie dalej.

 
06-12-06 17:12  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Budowy ciąg dalszy, troszkę mi ta kabinka czasu zajęła, a to dopiero połowa.



Pozdrawiam.

 
07-12-06 18:06  Re: [relacja] Ki-84 HAYATE (KA 1.2006)
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Brakujący element kabinki...




Po tych drobiazgach muszę zrobić troszkę przerwy, zająłem się poszyciem kadłuba.
W pierwszej kolejności zrobiłem część wręg...



...i zaczynam oklejać kadłub troszkę "po partyzancku" ale efekt łączenia fragmentów poszycia jest zadawalający...



...martwi mnie chwila słabości, górna część zdjęcia, myślę że uda mi się jakoś to zamaskować...



ciąg dalszy nastąpi...

...niebawem.

Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024