FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-11-06 20:11  [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
duzy_tom 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam wszystkich

Chciałbym spróbować swoich sił w relacji.Jako obiekt relacji mój wybór padł na apacza .Chciałbym od razu podkreślić że nie jestem profesjonalistą, raczej zdecydowanie amatorem.Chociaż kleje modele od kilku lat.Także prosze nie nastawiajcie się na super dokładny model.Ale mam nadzieje że wspólnie uda nam się go zbudować.
Model nie będzie przeznaczony na żadne konkursy a więc ani standart ani waloryzowany tylko coś po środku(to się chyba nazywa open jeśli się nie myle).Jak narazie zdążyłem zbudowa tylko kawałek kabiny,ale jutro biore się już do konkretniejszej pracy.Apacz jest retuszowany pastelami olejnymi.No dobra to na razie tyle.Zapraszam.




--
pozdr

 
15-11-06 21:28  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

no dobra, zobaczymy ;]
Lekko zgięły ci sie burty kabiny i tylna wręga- ta jej ażurowana część. da sie to nagiąć?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
15-11-06 21:33  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
duzy_tom 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Rzeczywiście jest to troche zgięte,ale nie sądze aby był to duży problem.

Tzn.da się ją zagiąć.:)

--

pozdr


Post zmieniony (15-11-06 21:34)

 
15-11-06 23:14  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Staraj się takie wręgi wycinać wpierw środek i nasącz dość obficie krawędzie cjanoakrylem, jak wyschnie wycinaj krawędzie zewnętrzne i też nasącz cjaoakrylem po wyschnięciu całości taka wręga jest sztywna jak stal. Nie będzie miała tendencji do wyginania.

 
15-11-06 23:20  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
gwozdecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

fajny model kiedys kiedys go sklejalem. Trzymam kciuki za udana relacje
pzdr

--
GG 960240
----------------------------------------------------------------
Nareszcie coś ruszyło.
Na warsztacie:
Peterbilt 377

 
21-11-06 17:30  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
duzy_tom 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Chciałbym zawiadomić że niestety nic nie bedzie z relacji...Otóż mój pupil zwany potocznie kotem dobrał się do wycinanki.Pół biedy byłoby gdyby było to ta cześć którą zrobiłem dotychczas ale on podarł cały komplet czesci Apacza....Próbowałem coś z tego wygrzebać ale niestety nie da sie.Chcałbym zaznaczyć że być może uda mi się znależć gdzieś (moze na allegro)drugi komplet apacza.Ale na to trzeba troche czasu.Nic nie obiecuje.Zobaczymy.

Pozdrawiam

P.S.
Uważajcie na koty,psy,rybki i co tam jeszcze hodujecie.

--
pozdr

 
21-11-06 18:09  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

buuuu..Mamo! a fajnie już było.... Jeśli chcesz sposób na pupila to ja mam pare;;P

--

 
21-11-06 19:44  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
Kedzier 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7


 - 1

Apache ten jest do zamówienia u MM za 5 zł , więc nie ma potrzeby szukać na Allegro.

--


 
21-11-06 22:37  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
gwozdecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Kurka szkoda!!!! ... a tak chcialem poogladac twoje wypowycinki, ten model strasznie mi sie podoba

--
GG 960240
----------------------------------------------------------------
Nareszcie coś ruszyło.
Na warsztacie:
Peterbilt 377

 
21-11-06 23:18  Re: [Coś jakby relacja]AH-64A Apache z MM
MichałCh 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jeżeli tylko obiecasz że dokończysz relację "stawiam" Ci ten model z dostawą do domu....
Co ty na to?

pzdr
Michał

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024