FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
10-12-07 13:46  Odp: [relacja] Opel Maultier
Rylec 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 5

Piterpanzer , mi też się podoba ten Opel, miałem wstrzymać się na finał ze skrobaniem komentarza.

Brawo Spike

(No i doszedł mi przy okazji kolejny modelik który chcę mieć w kolekcji 2d albo 3d)

Pozdrowienia
R

--

coś się kończy, coś się zaczyna

Post zmieniony (10-12-07 13:53)

 
10-12-07 14:19  Odp: [relacja] Opel Maultier
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Toż to jeszcze większa paskuda niż moja ,,siódemeczka". Taka typowa niemiecka FRAU. Niby porządna kobita z kościami, ale lepiej żeby znajomi nie widzieli nas razem. ;-)

Świetne wykonanie.
Nie wydaje Ci się jednak, że zielony kolor ma jakiś dziwny odcień. Przypomina mi to bardziej ,,ruską zieleń". Nie jestem śpecem, ale niemiecka była chyba bardziej zgniła.

--
serwusik

 
10-12-07 23:47  Odp: [relacja] Opel Maultier
Spike 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cieszę się, że moja paskuda :) wzbudza jednak zainteresowanie Kolegów po fachu.

Piterpanzer: Aero nigdy nie malowałem i nie mam porównania co jest trudniejsze technicznie. Moim zdaniem standard bywa czasami łatwiejszy :) Następny model będzie zdecydowanie prosto z wycinanki i bez wielkich przeróbek.

Lelum Polelum: Faktycznie ten zielony może wydawać się zbyt soczysty ale moim zdaniem to wynik nasycenia kolorów przez aparat. Poza tym malowałem Humbrolami, które na każdej stronie internetowej są inaczej opisywane. Moja zieleń o numerku 117 (chyba) przez jednych opisywana jest jako olivegrun a przez innych jako us army green.
Teraz raczej nie będę zmieniał koloru farbki...Dodatkowo porównywałem tą zieleń z różnymi odcieniami w wycinankach zarówno GPMu jak i Modelika. Mój kolor jest identyczny jak zieleń w nowym wydaniu panzer IV H z GPM , natomiast jest zdecydowanie za soczysta jeśli chodzi o oliwkowy kolor kamo w np. jagdpanzer IV z Modelika. Tak więc specjalnie się nie przejmuję tym kolorem i brnę dalej z budową pełzacza.

--
Pozdrawiam
Spike

 
02-01-08 13:13  Odp: [relacja] Opel Maultier
Spike 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Praca nad modelem powoli dobiega końca. Przerwa świąteczna sprzyjała w klejeniu opelka :)




Prawie końcowa galeria. Prawie, ponieważ brakuje jeszcze kilku drobiazgów takich jak: kilof, łopata, kłódeczki, antena itp. W kilku miejscach trzeba poprawić malowanie...a kilku elementów poprawić się już nie da:(. Jak wyszło każdy widzi:




Kilka fotek zrobionych z fleszem:



--
Pozdrawiam
Spike

 
02-01-08 14:03  Odp: [relacja] Opel Maultier
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No, "Gościu" , dałeś do pieca... ;-)
Niektórzy dziś nie zasną ;-)
Piękna robota!
Gratulacje!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
02-01-08 16:26  Odp: [relacja] Opel Maultier
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ja pierniczę, ale kicha!!!!
...
...
...
; )
"Gupi" żart z mojej strony. Ładny brzydal. Co następne?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024