FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
19-11-06 10:50  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

KoRsarz - specjalnie dla Ciebie otworzyłem gablotkę i próbowałem robić zdjęcia tych linek - jak powiadasz były to anteny?
Jednak srodze się zawiodłem, ponieważ przy robieniu zdjęć ogólnych wcale ich nie widać, tak więc założyłem obiektyw supermakro do swojego sprzęta i tak uzbrojony zrobiłem dwie fotki linek przy kiosku - jedyne miejsce gdzie mogłem złapać ostrość na linkach :)


Zdjęcia przedstawiają pojedynczą! nitkę z pończoch mojej żony - poświęciła się żeby okręcik pięknie wyglądał :)
Starałem się wykonać te anteny tak jak są widoczne na zdjęciach wojennych - czyli linki tworzą węzeł trójramienny wraz z jakimiś kulkami na nich...

Kulki zrobione z cyjanopanu - nakładane drucikiem 0,2 mm - i wygląda na to że mają mniej więcej taką wielkość... wiem że to kulek bardzo nie przypomina - zwłaszcza na tych zdjęciach, jednak gdy patrzy się na okręt z pewnej odległości trzeba się przypatrzeć czy one wogóle tam są :)

Podoba się?

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
19-11-06 18:02  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Te kulki to chyba izolatory. musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem... przy tej skali... matko jedyna... nie no, swietnie ;] tylko w co sie teraz żonka odzieje :D:D ale cóż, widocznie na tym polega słuzba kobiet w U-bootwaffe ;) ;] -Łącznościowa :D:D

...chociaz... nie jestem pewien, bo to chyba jednak byly spychacze sieci. Tylko ze znowu ten u-boot nie ma piły do cięcia sieci... A moze jedno i drugie? A, juz naprawde zapomnialem takie szczegoly, moze niech jakis znawca sie wypowie...

--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (19-11-06 18:04)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024