FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
16-11-06 20:06  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Proszę, proszę. Od jakiegoś czasu chodzi za mną akurat ten temat. Mniej więcej od półtora miesiąca :) Coś niebywałego.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
17-11-06 20:18  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Brawo,polityka cenowa firmy podoba mi sie jeszcze bardziej.Teraz jeszcze poprosze o wznowienie op.OHAIO ,i bede zadowolony .Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
17-11-06 20:35  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

właśnie , właśnie!;) fajny modelik i to za przystępną cenę;)...jak widać można!

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
18-11-06 12:11  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

doskonała propozycja zarowno dla zbieraczy(nie uszczupla specjalnie kieszeni) jak i sklejaczy(mozna sobie bez bólu pozwolic na 2 wycinanki) gratulacje dla Modelika!

--
Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
23-11-06 09:45  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Mam go i powiem jedno - warto :-) Model przedstawia okręt po ostatniej modernizacji w lipcu 1945, czyli tuż przed zatopieniem. Porównanie ze zdjęciami wypada bardzo na plus jeśli chodzi o detale. Ciekawostką jest umieszczenie na pomoście bojowym oznaczeń zwycięstw bojowych. Chyba po raz pierwszy widzę w okręcie USN prawidłowy krój czcionki numeru burtowego - USS Porter też miał zdaje się prawidłowy, ale jego akurat nie mam do porównania. Ciekawie wygląda imitacja wykładziny przeciwpoślizgowej na pokładach. Generalnie bardzo mi się podoba.
Małe uwagi - kolor pokładu - za jasny, powinien być taki jak w USS Oakland, gdzie jest bliski ideałowi. Wątpliwości dotyczą też usuniętej katapulty. W oryginale, co widać na zdjęciach katapulta została zastąpiona przez nieco niższy postument o przekroju owalnym, na którym opierał się dźwig pokładowy. W modelu jest zaś pozostawiony okrągły fundament katapulty.

--
God created Arrakis to train the faithful.

 
23-11-06 10:04  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
Wacek   

Sleepwalker: mogłbyś wrzucić kilka przykładowych skanów lub zdjęć? Jakieś rysunki, części

 
23-11-06 10:21  Re: [nowość: MODELIK 22/06] USS „INDIANAPOLIS”
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jutro wrzucę - model mam w domu.

--
God created Arrakis to train the faithful.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024