FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-11-06 23:36  [Forum info] Linki w działach tematycznych
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

..są już uruchomione. Wszystko opisane jest w działach tematycznych. Pozstało stworzyć podział na kategorie, a to już muszą ustalić sami zainteresowani. Będzie podział - będzie odblokowana mozliwość dopisywania linków ;-) Na razie najbardziej zaawansowani sa Lotnicy i Okrętowcy. Pancerniacy śpią ;-) W Pozostałych narazie też lekka cisza ;-)

--

 
12-11-06 15:17  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Lotnicy właśnie zakończyli prace nad kategoriami i jako pierwsi mają "Swój Spis Linków Lotniczych"! :-)

Zainteresowanym podaję odpowiednie wątki, w których można zapoznać się z ideą linków tematycznych, oraz włączyć sie do wspólnych prac:

Dział Okręty:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=12&i=10288&t=10288

Dział Samoloty:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=13&i=4693&t=4693

Dział Pojazdy
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=11&i=6155&t=6155

Dział Pozostałe:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=14&i=1245&t=1245

--

 
12-11-06 23:31  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Newsy na koniec dnia z Frontu Linkowego ;-)

Lotnicy mają już 55 linków w swoim spisie - świetna robota, gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy nad tym pracowali :-)

Pancerni prawie ruszyli, muszą tylko postawić kropkę nad "i" w sprawie podziału na kategorie.

Okrętowcy świetnie wystartowali, ale później wpłynęli chyba na mieliznę... ;-) Chociaż konkretne propozycje już przecież mają.

Dział Pozostałe też idzie w dobrym kierunku, pierwsze propozycje padły, trzeba to tylko jeszcze dośrubować i przyklepać ;-)

Ja jeszcze poczekam - może do północy - na ewentualne wpisy zainteresowanych powyższymi tematami w wątkach, o których pisałem post wyżej.

--

 
15-11-06 12:51  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
Hook6   

 

Sądząc po aktywności nie wszyscy chcą się dzielić... Tych, którzy nie chcą zapraszamy do zapisywania nowych linków z naszej bazy w swoich ulubionych. A co tam...

--

 
15-11-06 13:06  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Minęło 5 dni od chwili powstania pomysłu na rozbudowę bazy linków. Dziś sytuacja przedstawia się następująco. Mamy uruchomione 3 działy tematyczne. Aktualny stan to:

Lotnicze - 81 linków - wystartowały 12 XI
Pojazdy - 38 linków - wystartowały 13 XI
Okręty - 23 linki - wystartowały 15 XI

i cały czas przybywa wpisów.

Dział Pozostałe jeszcze nie zakończył dyskusji na temat podziału kategorii - mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi ;-)

Pierwszych pięć działów linków, a więc

>>Modelarstwo Kartonowe
>>Okręty - dział tematyczny
>>Lotnicze - dział tematyczny
>>Pojazdy - dział tematyczny
>>Pozostałe - dział tematyczny

jest zgodnych z tematyką naszego forum i są wywoływane bezpośrednio z odpowiednich działów forum.

Powstana równiez dwa dodatkowe działy

>>Wydawnictwa Techniczne, Militarne i inne
>>Serwisy modelarskie, fora (o profilu innym niż karton)

i będą dostępne (tak jak wszystkie zresztą) za pomocą "przełącznika działów" na stronie z linkami, mają charakter uniwersalny, a choć mają profil odbiegający od tematyki forum, są przydatne i bez problemu tu dostępne.

Hook6 napisał:

> Sądząc po aktywności nie wszyscy chcą się dzielić... Tych,
> którzy nie chcą zapraszamy do zapisywania nowych linków z
> naszej bazy w swoich ulubionych. A co tam...

Cóż... taki lajf.. ;-) Chciaż dziwi to trochę... Najbardziej jednak dziwi, że niektórzy z takim entuzjazmem zareagowali na propozycją rozbudowy linków, a tylko jak zaczęliśmy pracować nad tym, to gdzieś nagle przepadli! ;-) A co tam...

--

 
15-11-06 13:17  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ja już wrzuciłem wszystko co miałem rozsądnego. Pozostały mi jeszcze fora modelarskie. Ale to kiedyś. Zapraszam wszystkich do dopisywania linków.

To chyba najlepsza realizacja idei forum modelarskiego - dzieleniem się wiedzą i informacjami z innymi "zakręconymi inaczej".

Może w ten sposób możemy realizować szczytne cele z nagłówka forum:

"Modelarze Kartonowi to ludzie koleżeńscy, chętni do pomocy i lubiący rozmawiać o wszystkim co jest związane z najpiękniejszym hobby na świecie, jakim niewątpliwie jest modelarstwo kartonowe :-) "

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
16-11-06 21:47  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Uruchomiłem dwa dodatkowe działy, o których pisałem wcześniej:

>>Wydawnictwa Techniczne, Militarne i inne
>>Serwisy modelarskie, fora (o profilu innym niż karton)

Pierwszy z powyższych działów jest przeznaczony na linki do stron wszelkiego rodzaju Wydawnictw - specjalizujących się w określonej tematyce np. lotniczej, jak i Wydawnictw o tematyce uniwersalnej.

W drugim dziale wstawiamy linki modelarskie, które ze względu na specyfikę (plastik, drewno itp) nie będą umieszczane w dziale Modelarstwo Kartonowe, a w działach tematycznych musiały by być powielone ze względu na swój uniwersalny charakter (pancerka, lotnictwo, okręty). Tu jest na nie przenaczone odpowiednie miejsce.

Przypominam, że są one dostępne (tak jak wszystkie zresztą) za pomocą "przełącznika działów" na stronie z linkami.

--

 
17-11-06 08:25  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

To ja bym postulował jeszcze o możliwość edycji linka po jego umieszczeniu na forum (zmiana opisu, zmiana adresu, usunięcie).
Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
17-11-06 08:56  Re: [Forum info] Linki w działach tematycznych
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie ma teraz takiej możliwości i na pewno nie będzie jej szybko. To nie jest kwestia problemów technicznych. - powody wyjaśniałem parę razy w wątkach o linkach w działach tematycznych na forum. Wszelkie pomyłki i błędy należy zgłaszać w wątkach w odpowiednich działach forum lub w Testach - ja się zajmę resztą. Niebawem dorobię na stronie linków formularz do zgłaszania wszelkich błędów, niedziałających linków, naruszenia prawa itd

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024