FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
09-11-06 19:10  [relacja/galeria] Mustang III - AH
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Witam serdecznie forumowiczów. Jestem tu nowy, choć forum czytuje od dość dawna, modele buduje też od dawna "na półkę dla siebie". Postanowiłem pokazać się światu modelarskiemu aby zweryfikował moje umiejętności modelarskie. Od dawna nie budowałem modeli od p. Halińskiego , lecz po zapoznaniu się z opiniami na forum i zakupie kilku modeli i dogłębnym przeanalizowaniu tych wycinanek stwierdziłem, że ja też chyba potrafię takie cuda skleić. To tyle wstępu czas na kilka fotek.


pozdrawiam zetpt

Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

Post zmieniony (12-02-09 17:58)

 
09-11-06 19:13  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
Modelarz 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Niezły początek

 
10-11-06 23:29  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Niebawem kolejne fotki, właśnie kończę kadłub. Model klei się sam ja tylko to kontroluję. Tak poważnie to jeszcze nie kleiłem czegoś podobnie dokładnie opracowanego, a mam już kilkanaście modeli na sumieniu . Były to "MAŁY MODELARZ", "FLY MODEL", "GPM", ostatnio "MODELIK".

 
11-11-06 23:30  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Tak wygląda łączenie segmentów od strony ogona. uprzedzę pytania co do retuszu to jest zwykła plakatówka.

 
11-11-06 23:44  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
Zetor   

zetpet masz pojęcie i to cieszy. Model fajny, uważam iż HAL nadaje standardy w światku wydawniczym. Co do retuszu - popieram. Nie uznaję, z całym szacunkiem dla używających owych produktów /Oldman - dobra robota!/, gotowych kolorków pt. Pactra chociażby. Używam /i polecam!/ farby akrylowe w tubach /osobiście potrzebuję 20 kolorów bazowych - wystarczy:)/. Mieszam i mam, a to, że odcienie nie są zgodne w 100% z tymi z wcześniejszych segmentów kadłuba np.? Cały urok modelarstwa wszakże:), poza tym nie chce mi się biegać do sklepu bądź zatrzymywać się na etapie detalu do którego nie mam akurat odpowiedniego słoiczka z proper numerkiem:> a lubię się skupiać na obecnie wykonywanym etapie, nie na kolokwialnie mówiąc rozgrzebywankach /mam na myśli następne etapy/ - kwestia indywidualna rzecz jasna.
Pozdrawiam w dniu Niepodlegosci!!!

 
12-11-06 08:49  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Zetor dzięki ze poparcie co do retuszu. Ja używam 12 kolorowej plakatówki w metalowych tubach. dorabiam kolor i pozwalam jej całkowicie wyschnąć i dopiero takim kolorem maluję, efekt jest chyba dość dobrze widoczny. Zbudowałem kiedyś SU-27 od halińskiego taki w kredzie, to był ostatni mój model "Hala" teraz wróciłem i jestem pod ogromnym wrażeniem tych obecnych.
pozdrawiam i idę kleić dalej.

Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

Post zmieniony (25-11-06 09:24)

 
12-11-06 09:52  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Bardzo ładny ten Mustang:)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
12-11-06 11:08  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
Seweryn 

 

Swietna robota !

--
Seweryn

 
12-11-06 19:50  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
Zetor   

I o to chodzi zetpet: nie dać się zwariować:) Model bardzo ładny w Twoim wykonaniu, a Haliński daje radę, bez dwóch zdań !! Pozdrawiam

 
12-11-06 20:01  Re: [relacja] MUSTANG III od AH
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Plakatówki rulez !!!
A czego używasz do malowania elementów z np. z drutu?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024