FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
07-11-06 19:15  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jesli moge się wtrącić, to dodam tylko, że ostrza chirurgiczne 10A (takich używam) idealnie wchodzą w uchwyt excelowski, jak i w ten z zestawu "Tania mata" (rossmanowska). Dla mnie jest to nie bez znaczenia. Za paczkę ostrzy chirurgicznych (100 szt.) płaciłem pół roku temu 35 zlociszy. Nie zużyłem jak dotąd nawet połowy.

--

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

Post zmieniony (07-11-06 21:22)

 
08-11-06 02:22  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
MrL   

Kupilem sobie kiedys ten zestaw i bardzo sie z tego cieszylem, tyle ostrz, az trzy oprawki
za tak niska cene. Kiedy doszedlem do domu przestalem sie cieszyc, hehe.

Dla proby postanowilem wydzieciolic niewielkie kolko w kartonie 1mm,
przy pierwszej probie wbicia ostrza w karton wygielo sie ono w litere U.
Zawinelo sie na kartonie... Nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac.

A moglem troche dolozyc i bym mial ostrza do AK-3.

 
08-11-06 12:32  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ja zawsze jestem zdania, ze biednego nie stac na tanie, wiec od razu kupilem Olfę-chyba ze dwa lata temu. Myślę, że do dzis zuzylbym tanich nozy za co najmniej taka sama cene.

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
08-11-06 17:15  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Ja takie nożyki używam od przeszło 1,5 roku, z tym że dorobiłem mosiężne uchwyty zamiast tych plastikowych. To cudo kupiłem w LECLERCU za jakieś 4 może 5 zł. Do dziś jestem z tego zadowolony. Obesnie buduję MUSTANGA III z AH. Jak uporam się z problemem fotografi to pokażę moje dzieło.

 
10-11-06 23:14  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
Nazar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mam ten sam zestaw - przepłaciliście Koledzy - dałem 5 zł.
No ale te skalpele nadają się.............do czyszczenia paznokci a nie do modelarstwa.

--
Nazar

 
11-11-06 11:19  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
Eryk 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Też dałem za ten zestaw 5zl na rynku u Rosjan :D

--
May the force of superglue be with you :-)



dopisek moderatora

Eryk, szanujemy wszystkie narody, nie piszemu polaków, polaczków, niemców, niemiaszków, ruskich itp.

Zacznij się zastanawiać nad tym co piszesz i jak piszesz.
Rajkub

 
11-11-06 22:22  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
Sestus 

 

powiem tyle ...
Kupiłem bo ładnie wyglądało i było tego sporo... Najwidoczniej taki chwyt reklamowy ...
Ostrzy już nie mam wyrzuciłęm bo sie połamały ... uchwytu używam do zaokrąglania części kadłuba ... Gwinty plastikowe szybko mi sie pourywały ... naszczęście w pon bedę mięc OLFE :D:D

 
18-11-06 14:23  Re: [narzędzia] skalpele za grosze
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

A ja byłem niedawno w sklepie OBI w Słupsku i no były troche lepsze (za ok. 20 zł)bo zamiast plastiku to metal dali ... Ale ja jak to ja lubiący niezły hardkor ;P już uszkodziłem
A ten zestaw przypomina tamten za pare zł. bo nawet takie same ostrza i pudełko. Jedune czym zabłyśli to jakaś pinceta w zestawie jest....?




--

 
04-02-15 20:15  Odp: [narzędzia] skalpele za grosze
Exkrawatio 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ktoś jeszcze testował ten zestaw w niebieskiej skrzyneczce, który przedstawił Grzegorz w poprzednim poście? Jest teraz w Obi za 15 zł. Opłaca się go brać?

 
04-02-15 20:34  Odp: [narzędzia] skalpele za grosze
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Szybko przeszedłem na OLFA po próbach.Kiepskie ostrza.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024