FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 10Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
30-10-06 09:38  [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Witam w części nr 4 :-)

CZĘŚĆ NR 1 Re: [Relacja] "Just do it" F-14 A Tomcat KA 1:33


CZĘŚĆ NR 2 Re:..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ II


CZĘŚĆ NR 3 Re:..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ III



Cześć

Dzięki za pozytywy :-)
Buka Ty nie bądź taki skromny z tymi, kołami, które wykonałeś ….. hhiihhii ryzykuje i narażam Cię na pożarcie kół bo znów o nich wspominam … naprawdę są świetne i były inspiracją dla mnie.

Pięć dni urlopu przeleciało błyskawicznie miało powstać sporo rzeczy a tu uzbrojenie zjadło cały czas :-) niby prosta sprawa a jednak :-) ….. :-)






Pozdrawiam na maxa :-)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
30-10-06 17:11  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
Sestus 

 

A mnie się ten model wcale ale to wcale nie podoba. I uważam że BERP jest cwaniakiem który pokazuje jaki z niego kozak a w rzeczywistości nie potrafi robić modeli . .. :P:P A teraz ide rąbać drewno bo w tej chwili moje marzenia legły w gruzach :P a to wszystko przez Ciebie !! . Piękne bombki ,kółka i cała reszta :)

 
30-10-06 19:44  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
Seweryn 

 

Pozwolę sobie na stwierdzenie, że jest to najlepsza rura sklejona w standardzie w historii polskiego modelarstwa kartonowego. Model genialny, czysto sklejany, wszystko spasowane idealnie. Chylę czoło przed Tobą, mistrzu jak będziesz potrzebował kogoś do noszenia nożyczek i kleju pisz ;-)

--
Seweryn

 
31-10-06 08:44  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
Jari 

 

Ale to nie jest rura...

 
31-10-06 09:34  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
kari   

Witaj BERP!
Bardzo czysto i estetycznie wykonane Phoenix'y :-)
Szkoda tylko, że w tak dokładnym opracowaniu autor nie przewidział napisów eksploatacyjnych na kadłubie pocisków AIM-54 (faktycznie jest ich spora ilość).
Pozdrawiam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
31-10-06 10:09  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

BERP napisał:

hhiihhii ryzykuje i narażam Cię na pożarcie kół bo znów o nich wspominam

Czy wiesz dlaczego mam dziś kłopoty żołądkowe? ;-)

--
Buka :-]

 
31-10-06 10:43  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
ESP   

Kari
wiesz co zrobiles?
teraz Piotr bedzie siedzial kolejne trzy dni robiac od nowa Phoenixy z napisami oraz ze sladami uzytkowania :D

ps. Piotrze - odezwij sie przyjacielu!

--
Le Coureur 1776 (Shipyard) - 5%
HMS Alert 1777 (Shipyard) - 100%
Yukikaze (AH 3/2003) - 100%
P-51C Mustang III (AH 3/2006) - 100%
Messerschmitt Bf109F-4 (AH 4/2005) - 100%

 
31-10-06 15:13  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

O ja …! :-) wpadłem na forum i mało nie spaliłem się z zawstydzenia … nie spodziewałem się tak pozytywnego wydźwięku tej relacji i tego, co pokazuję mogę obiecać, że dołożę starań żeby wyglądało to jeszcze lepiej, bo warto dla tak miłej publiki starać się jeszcze mocniej.
ALF i co ja ma teraz powiedzieć ....dzięki nie wystarczy …powtórzę się mam szacunek do papieru, do bardziej i mniej doświadczonych modelarzy ode mnie i to pozwala mi stwierdzić BERP masz jeszcze sporo do nauki :-)

Buka jak coś to ja jestem gotów zawsze Cię ratować w końcu Twoje koła były początkiem moich hhhiihhhiii, ale jestem uparciuch obyś mi nie miał za złe :-)

Co do Phoenixów to masz racje Kari napisy eksploatacyjne nadałyby smaczku, gdyby ten model był projektowany obecnie to napisy znalazłyby się na 100% informacja z pierwszej reki :-).

Konrad Ty to chyba czytasz w moich myślach ..co prawda nie są to typowe ślady użytkowania, ale po sklejeniu wydawały mi się jakieś za białe wiec zostały równomiernie i delikatnie przybrudzone tak by pasowały do koloru, waloryzacji spodniej części poszycia (no, ale na fotkach i tak wyglądają jak białe, bo różnica jest delikatna).

P.S. to zaczątek tego nad czym teraz pracuję stan po wstępnym retuszu ( oczywiście czarny to raczej popielaty więc trochę kłopotliwy jest dobór farbki)



Pozdrawiam Wszystkich !

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
31-10-06 17:09  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
kari   

Witaj BERP!
Z ostatniego zdjęcia wnoszę, że pracujesz teraz nad AIM-9 Sidewinder.
Jeżeli chcesz realistycznie pszedstawic "usn" (układ samonaprowadzania) pocisku to wg mnie powinieneś wykonać przednią część rakiety (na fotce pomalowałeś tę część kolorem jasnoszarym) z czegoś przezroczystego (jak w oryginale).
Ostatecznie możesz pomalować na kolor granatowy i pociągnąć bezbarwnym lakierem błyszczącym.
Podziwiam i pozdrawiam.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps. jak znajdę jakąś dobrą fotkę "usn" Sidewindera to ją zamieszczę :-)



Post zmieniony (31-10-06 17:10)

 
31-10-06 18:13  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ IV
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Co prawda "samolotowy lajkonik" ze mnie ale znalazlem np. takie zdjęcie:

AIM-9 Sidewinder

Nosek nie jest przezroczysty. Ale rzucają sie w oczy inne porporcje przednich statecznikow (czy jak to tam zwał).


A tutaj odszukać można AIM-9X. Ten faktycznie ma szklany nosek.

pzdr
Kemot

Post zmieniony (31-10-06 18:20)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 10Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024