FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
22-10-06 10:51  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Car powiedział to ironicznie. Ale taka prawda skoro nie potrafisz dokończyć MM to co będzie jak Hala zaczniesz sklejać??

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
22-10-06 11:17  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Skończ ten model! Nawet jeśli już ci nie wychodzi i uważasz go za straconego to może warto trochę na nim poeksperymentować? I tak już jest zepsuty (według ciebie) a możesz się na nim wiele jeszcze nauczyć. Masz dopiero kawałek kadłuba, pozostało jeszcze dużo modelu do zrobienia. Doświadczenie wyniesione z walki z takim modelem na pewno ci się przyda w przyszłości. Ale to twój wybór.
Pozdrawiam.

 
22-10-06 13:41  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

ja też uważam że warto skończyć - mimo, że dowolne opracowanie Karasia musi dawać model trudny do sklejenia - tak uważam - to warto za wszelką cenę go skończyć

ps sam zabrałem się za Karasia z FlyModel - istna rzeźnia ale fajny...

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
22-10-06 18:23  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Wojtas, które to wydanie Karasia i czemu rzeźnia?

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
23-10-06 07:59  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

http://www.gomixmodel.pl/produkt.php?id=1154&rid=0
Zapewne dlatego, że uszczegółowienie rodem z rasowanych plastikowców :). Od samych rysunków mozna dostać oczopląsu, choć są wyraźne i w zasadzie opis jest niemal zbędny(i krótki), ale tyle ich jest, że analiza, to jak czytanie książki, trochę czasu zajmuje.
Z tego, co widzę po tej relacji oraz kilku recenzjach na innych forach, to warto ten model (MM) zrobić choćby dla treningu przed FM. Tym bardziej, że o ponad połowę tańszy (w zależności od sklepu);)
Jeśli polegnę przy MM, to za FM nie mam się co łapać :]

BTW: chyba za dużo MMów skleiłem, żeby z powodu takich błędów jak w Karasiu rwać sobie włosy z głowy. Z wiekiem to jest asortyment deficytowy ;P Kieeeedyś tooo były błędy :D

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
23-10-06 12:40  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Marcinku!
Pomimo Twoich obaw i błędów ( rozdarcie poszycia) , gorąco zachęcam do ukończenia modelu!
W końcu radzenie sobie z niedoskonałością (czy to modelu czy swoją) czyni nas doświadczonymi modelarzami!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-10-06 14:40  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Swięta prawda MARIUSZ

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
26-10-06 18:49  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
kilek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Witam.
Jestem tutaj nowy. Mam 14 lat i też sklejam karasia z MM. Dziwi mnie to, że u mnie wszystko pasuje. Ja nie miałem takich problemów z tą częścią. Ja niewiem ale według mnie model skleja się dobrze.
Relacja na miom blogu. http://modele-pp-i-kh.blog.onet.pl/

 
27-10-06 08:14  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Kilek napisał:
> Jestem tutaj nowy. Mam 14 lat i też sklejam karasia z MM. Dziwi mnie to, że u mnie
> wszystko pasuje. Ja nie miałem takich problemów z tą częścią. Ja niewiem ale według
> mnie model skleja się dobrze.

Model ci wychodzi dlatego, że młody jesteś i nie wiesz, że nie da się go skleić. :-)

--
Pozdrawiam,
Szymon

 
27-10-06 08:48  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a jak na 14- latka to sklejasz bardzo, bardzo ładnie i dłuzej niz 2 dni, więc pewnie dlatego...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024