FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
08-10-06 17:34  [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!!!
Jest to moja pierwsza relacja z budowy (mam nadzieje ze nie ostatnia).
Wybrałem ten model ponieważ mam natchnienie na jakieś latadło (buduje tylko pojazdy i okręty). Model pochodzi z MM, skala 1:33, opracowanie: Zbigniew Sałapa. Na pierwszy rzut oka ma jednakowe barwy i nie jest zbyt skomplikowany, tylko ta kabina... Jedyne błędy jakie zauważyłem to wręga 5e - ale można sobie z tym poradzić. I jeszcze z częścią 13 można mieć mały problem bo jest troche za długa. Wręgi pomalowałem farbką humbrola. Aha części kabiny nie sa jeszcze przyklejone

Kilka fotek na początek:


Pozdrawiam

Post zmieniony (08-10-06 20:45)

 
08-10-06 19:09  Re: [Relacja] PZL-23B "Karaś" MM
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mi się podoba, nie wiem jak inni. A jak sobie poradziłeś z tą częścią 5E, które otworki poszły do cięcia. No i powodzenia w budowie.

Pozdrawiam

--

 
08-10-06 19:11  Re: [Relacja] PZL-23B
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Prośba:
Proszę, wstawiaj linki do zdjęć w rozmiarze oryginalnym żeby nie trzeba było dwa razy klikać. Przerobiłem w Twoim poście link do ostatniego zdjęcia, żebyś zobaczył o co mi chodzi ;-)

--

 
08-10-06 19:12  Re: [Relacja] PZL-23B "Karaś" MM
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Część 5e nie jest wcale taka straszna. Wyciąłem te mniejsze trójkąty, a te większe będą niewidoczne.

 
08-10-06 21:16  Re: [Relacja] PZL-23B "Karaś''
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam
Było o tym w wątku o tym modelu ale przypomne że części kołyski 130 i 130w nie pasują do siebie.
Powodzenia!

 
16-10-06 19:10  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Wstawiam kolejne fotki-skonczony przedział pilota.Z braku czasu nie robiłem zbyt wiele, ale zawsze cos przybędzie ;-) Mam nadzieje ze sie podoba :lol: :

 
16-10-06 21:38  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
neon   

Ja mam problem ze znalezieniam wręgi 7j :D



Post zmieniony (16-10-06 21:42)

 
16-10-06 22:26  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

NEON wręga 7j to nie inaczej jak wręga 7g.Po prostu błąd w druku.
MARCINEK tak trzymać .Nawet dobrze ci to wychodzi.Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
17-10-06 07:08  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
neon   

dzięki wielkie :)

 
21-10-06 13:34  Re: [Relacja] PZL-23B ''Karaś''
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Kontynuacji relacji nie będzie ponieważ model jest tragiczny. Wręgi pasują idealnie tylko szkoda że części poszycia nie pasują. z pewnością to był mój ostatni MM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024