FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
15-09-06 21:50  Skończyłam swój pierwszy model !!!
Agnieszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Uffffffffff, koniec !!!!

Nie chce mi się wierzyć, ale przed chwilą skończyłam gablotkę na mojego Krakowiaczka.
Zdaję sobie sprawę, że wybranie Krakowiaka of Hala na pierwszy w życiu model to było istne szaleństwo, ale uzmysłowiłam to sobie dopiero w trakcie pracy. Wybrałam go przez zupełny przypadek i nie sądziłam, że wypełni me życie na najbliższe miesiące. Z drugiej strony dzięki temu nauczyłam się mnóstwa technik modelarskich, cierpliwości. Ktoś kto skończył taki model, może albo znienawidzić, albo pokochać modelarstwo. Te kilka miesięcy były dla mnie niezwykłym okresem. Zgromadziłam i wypróbowałam kilkanaście rodzajów klejów, zakupiłam pełno narzędzi, drucików itp. Nauczyłam się retuszować farbami, sklejać druciki, wycinać ażurki. I wciąż na każdym etapie byłam nie do końca zadowolona ze swoich wyczynów. Zużyłam dwie wycinanki, gdyż niektóre elementy były robione dwa razy.
Wybaczcie, ale relingi są fototrawione, mimo usilnych prób z własnoręcznie wykonanych nie byłam do końca zadowolona. W chwilach załamania, gdy darłam włosy z głowy, postanowiłam je wykorzystać na olinowanie (na szczęście mam odpowiednio długie  )
Dziękuję wszystkim za porady i zainteresowanie od Nowego Jorku po Ukrainę.
Muszę przyznać, że modelarstwo to naprawdę dziwne hobby, porównałabym go do sztuki rzeźbiarskiej i jubilerskiej coś, co daje niesamowitą satysfakcję, aby po chwili doprowadzić do rozpaczy.
A teraz, no cóż czas zabierać się za następny model, bo nożyczki swędzą ;-)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia mojej relacji na białym forum
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=8418
gdzie można zobaczyć autorkę dumnie trzymającą swoje dzieło.

--

 
15-09-06 22:11  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Chociaż okręty to nie moja działka, to chętnie wpadłbym obejżeć ten model z bliska. ;-)
A tak na serio, jak na pierwszy model to jest świetny.

Jak się strzelało?

 
15-09-06 22:12  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
geolot   

ale gdzie te zdjęcia?

 
15-09-06 22:14  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Geolot przecież masz link do innego forum na którym są zdjęcia;)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
15-09-06 22:20  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
geolot   

ok juz wiem

 
15-09-06 23:11  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Jak na pierwszy raz to poszło naprawdę fantastycznie ;-))
Szczerze gratuluję, choć okręty to także nie moja branża ale przecież piękno naszej pracy modelarskiej nie zależy od sprzętu jaki wykonujemy.

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
15-09-06 23:23  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Mirek 



 - 2

Gratulacje, tym wieksze ze jest to pierwszy model i od razu swietnei wykonany.
Tym ze zuzylas dwie wycinanki sie nie przejmuj - ja zawsze kupuje 3 ;-)

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
15-09-06 23:42  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Gratulacje! Tak trzymać!

--
Pozdrawiam,
Piotr

 
15-09-06 23:46  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Można ci tylko szczerze pogratulować,bo skoczyłaś naprawdę na głęboką wodę.Az się boję pomysleć co będzie dalej. I nie przejmuj się głupimi wpisami,tylko rób coraz lepsze i ładniejsze modele. A ten Glauberyt to takie odstresowanie zawodowe czy drugie twoje hobby?

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
16-09-06 01:29  Re: Skończyłam swój pierwszy model !!!
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Agnieszko - skoro zdecydowałaś się tutaj wstawić wątek i zaprezentować nam swój model... to wypadałoby abyś wstawiła też tutaj zdjęcia a nie tylko wstawiać link do inego forum.
Nie ładnie.

--
Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024