FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-09-06 14:02  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

kilka zdjec z instrukcji modelu z Fly Model





I jedno zdjecie modelu z widoczną obłościa krawedzi zb. balastowego ale to jako ciekawostka bo przy skali 1:400 chyba nie ma co sie tym przejmowac...



--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
18-09-06 17:28  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Dzięki KoRsarzu za zdjęcia - reling już sobie odrysowałem i będę świecił :)
Co do obłej krawędzi zbiornika balastowego - w moim U-117 pudełkowy szkielet wskazuje jednoznacznie że nie może być obły :) - nie uważam to za jakikolwiek błąd... w końcu 1:400 to nie jest to co 1:100 - bo we Fly Modelu ten u-boot jest w tej skali.

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
18-09-06 17:51  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

wiem bo też posiadam U-117 z JSC. może poprostu te pudełka powinny być troche inaczej rozwiązane, myśle że dało sie to zrobić. Kantu tak czy inaczej powinno nie byc. ale... przy tej skali mozna przymknąć oko... ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-10-06 14:57  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Nadeszła w końcu chwila końca :)
Tydzień temu skończyłem sklejanie okrętu podwodnego U-117. Zdjęcia zrobiłem też tydzień temu, jednak choróbsko które mnie dopadło nie pozwoliło mi podzielić się nimi szerokiej grupie modelarzy którzy zaglądają bądź będą zaglądać do tej relacji :)

Model spoczywa sobie bezpiecznie w gablotce (jak będziecie chcieli zdjęcia gablotki - proszę o info), zabezpieczony przed kurzem i paluchami widzów :)

Pierwsze zdjęcia przedstawiają ogólny widok na okręt już przyklejony do podstawki, następne dwa - supermakro bandery, Jolly'ego Rogera i trójkątnych proporczyków oznaczających tonaż zatopionych okrętów :)



Sytuacja przedstawiona na zdjęciach oczywiście jest sytuacją niezgodną z wszelkimi realiami wojennymi, ale nie zwracam na to uwagi :)

Dla uzmysłowienia sobie skali zdjęć - bandera Kriegsmarine ma 3x2mm, trójkątne proporczyki - jakieś 0,6mm po dłuższym boku.

Okręcik podwodny do linii wodnej bez bandery bardzo słabo potrafi przykuć uwagę oglądającego ze względu na swoją ogólną szarość :)
Dzięki czerwieni znajdującej się na banderze Kriegsmarine - aż się chce przybliżyć żeby zobaczyć co to za maleńkie cudo :)

Do następnej relacji koleżanki i koledzy ! AHOJ !

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
02-10-06 17:21  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Oczywiście, że chcemy zdjęcia gablotki. :)

--
Pozdrawiam
___________________________

 
02-10-06 18:52  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

zatopił 3 jednostki i zdobył okręt podwodny. pogratulować ;] a to tylko stawiacz min :D bardzo mi sie podoba. aż chyba skleje swojego jak tylko skończe... hm... moze jeszcze dziś zobaczycie co ;] ale też z JSC i też bardzo "potężny" okręt ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-10-06 21:32  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

KoRsarz - H-39? :>

--
Pozdrawiam
___________________________

 
02-10-06 22:32  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

nie. H39 utknął i chyba zostanie spalony. Aha, wlasnie, Kopajt, moglbys dac zdjecie z jakims odnosnikiem, np zapalka albo groszem?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
03-10-06 09:15  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Tak jak była mowa - zdjęcie przedstawiające okręcik w gablotce oraz na wyraźną prośbę KoRsarza - z odnosnikiem wielkości :)



--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
03-10-06 15:56  Re: [relacja] U-117 1:400 - JSC
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

To pleksa? Kupiłeś, miałeś, sam zrobiłeś? Pytam, bo dość nietypowa - z zaokrąglonymi krawędziami (czy to tylko takie wrażenie na fotce?).

--
Pozdrawiam
___________________________

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024