FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
29-08-06 08:26  Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Prace nad RWD-22 zbliżają sie ku końcowi. Jakie będzie miał malowanie można zobaczyć na http://www.modele-kartonowe.com/ (w "soon").
Lech


--
http://www.modele-kartonowe.com

Post zmieniony (29-08-06 08:44)

 
29-08-06 08:57  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
siennia 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5


 - 2

Cóż ja mogę powiedzieć... DZIĘKI LECHU!!!

--
Ukończone:
Fokker E.III <> Avia S-199 <> PWS-50 <> Avia B 534 <> Lublin R-VIII bis <> PZL-P11C <> A6M2 Zero <> Fokker Dr.1
Pod nożem: ???

 
29-08-06 09:10  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Wstawię tylko 8-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
29-08-06 09:22  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Życie jest piękne, znów mamy na co czekać w (chyba) dającej się przewidzieć przyszłości :D
Wnętrze kadłuba zapowiada się interesująco, a barwy i linie poszycia przypominają mi jakieś morskie stworzonko... To będzie pikne :)
Będzie nietaktem pytanie o szacunkową datę premiery?

--

...to ja idę sklejać pierogi :)

Post zmieniony (29-08-06 09:23)

 
29-08-06 10:38  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Jak dla mnie temat pojechany na maxa !!! Jako zwolennik współczesności robię pewne wyjątki i to jest właśnie ten wyjątek, który kupię natychmiast a jak kupuję to tylko i wyłącznie, żeby skleić :-).Oczekuje premiery z niecierpliwością. Lech tak trzymać !!! szkoda, że ostatnio w tematyce współczesnych latadeł nie mamy tak prężnie działającego wydawnictwa.
Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
29-08-06 10:52  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Miod dla mojej modelarskiej duszy :) Czekam cierpliwie na dalsze informacje :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
29-08-06 12:52  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

...ale mimo wszystko mam pytanie do Lecha: czy te waloryzacjyne "zacieki" na części ogonowej, będą takie jak widać na przykładzie? Wydaje mi się, że na tym tle wyglądają troszkę sztucznie (...zbyt kontrastowe?). Ale mogę mieć rację tj. może mi się tylko tak wydawać :)

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
29-08-06 13:06  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


To co widać na naszej stronie (chodzi o "zacieki") jest tylko szkicem. Intensywność tych "zacieków" została już dobrana do tła i są bardzo mało widoczne (a na wydrukach pewnie będą jeszcze mniej widoczne - coś takiego jak na przednim fragmencie kadłuba Sępa).
Skoro jestem przy głosie, to powiem, że planuję jeszcze dwa modele z serii "niezrealizowane projekty" : PWS-17 (nie mylić z Z-17) i PZL P-45 Sokół. I to będzie koniec tej serii (chyba, że pojawią się jakieś nowe materiały dotyczące projektów z okresu II RP). Jest szansza, aby ten ostatni najmniej pasował do SF, tzn. prawie w 100% będzie zgodny z rzeczywistością.
Lech

 
29-08-06 15:34  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Aha, czyli będzie dobrze. Takie "zacieki", to jak dobry makijaż; prawie nie widać, a jest :)
Ciekawy eksperyment będzie z tymi ostatnimi pozycjami, bo PWS-17 koresponduje bardzo do PWS-19, zaś Sokół do RWD-25. Z tego co wyczytałem, PWS-y, to pokrewne konstrukcje różniące się jedynie gabarytami i przeznaczeniem, a Sokół, to (chyba) odpowiedź na koncepcję lekkiego myśliwca (tylko coś za wcześnie, bo w '35 i ta metalowa konstrukcja...). Zewnętrznie obie parki dość podobne.. Ale Sokoła biorę w ciemno :) Najpierw jednak RWD-22..., pozostaje się nam uzbroić w cierpliwość średniego lub krótkiego (mam nadzieję ;)) zasięgu :D

--

...to ja idę sklejać pierogi :)

Post zmieniony (29-08-06 19:51)

 
29-08-06 20:30  Re: Zapowiedź (kolejna z duuużym wyprzedzeniem) - CardPlane
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

buuuuuuuuuuu i po tych 3 koniec - skrzydel z szachownicą? czy wogóle?

- ptaku - nielocie - nie do Ciebie było to pytanie...



Post zmieniony (29-08-06 23:07)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024