FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-08-06 18:32  [zapowiedz] Karas z MM
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Za strona LOK : W następnym numerz: Samolot bombowo-rozpoznawczy PZL-23 "KARAŚ ", podziałka 1:33, autor Zbigniew Sałapa.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
07-08-06 19:19  Re: [zapowiedz] Karas z MM
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

karaś juz był :D:D,ale będzie pasować do mojego łośia z MM: )

--

 
07-08-06 19:36  Re: [zapowiedz] Karas z MM
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

i znów będzie każda częśc w innym odcieniu...

 
07-08-06 19:58  Re: [zapowiedz] Karas z MM
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

car- żeby ten Karaś pasował do Łosia to każda część musi być w innym odcieniu. ;-))

 
07-08-06 20:29  Re: [zapowiedz] Karas z MM
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

No dobra, jaką wtyczkę (poza IE :>) trzeba zainstalować, żeby to zobaczyć w Mozilli/Foxie? Niestety, zobaczę dopiero w pracy :/
Ale ad meritum...
Mniejsza o kolory, jestem ciekaw, czym to się będzie różniło od opracowania z Fly Model'u, po obejrzeniu którego długo szukałem szczęki pod biurkiem. Bo jeśli będzie coś w stylu shareware, czyli uproszczone (a jest co upraszczać!) w stosunku do FM, to taki short-run nie byłby głupi i skusiłbym się na drugiego Karasia.
A sam Karaś w MM był daaawno, więc myślę, że dobrze iż wrócił. Oby klasą opracowania dorównał ostatniemu Łosiowi.... (ja wiem, że to MM, ale bądźmy ludźmi ;))

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
07-08-06 20:56  Re: [zapowiedz] Karas z MM
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

A może by tak podyskutować, gdy model będzie w "rencach" i będzie można cokolwiek o nim powiedzieć?:>

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-08-06 21:56  Re: [zapowiedz] Karas z MM
pepo ciufakers   

car-- prawdziwy malkotent;)

 
07-08-06 23:29  Re: [zapowiedz] Karas z MM
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Stug - święte słowa

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
08-08-06 11:32  Re: [zapowiedz] Karas z MM
Hook6   

 

Ponieważ moderatorzy również mają watpliwości co do zasadności gadania o niczym i roztrząsywania nazwy spodziewanego modelu wątek zostaje zamknięty do czasu jego ukazania się. Wtedy będzie o czym rozmawiać.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024