FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
28-07-06 12:24  Re: Prośba (pytanie) do Lecha
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

a jakie są te zasady? a tak w ogóle to Lech sam napisał, że to ma być coś czego w rzeczywistości nie było, tylko pasujące do wodnosamolotu...

pozdrawiam...

--
Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
28-07-06 21:36  Re: Prośba (pytanie) do Lecha
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Ramzes: eskadry myśliwskie - ptaki, bombowe - ssaki drapieżne, liniowe - inne duże, towarzyszące - owady; kształt tła godeł był niejako przypisany pułkowi. Eskadrze morskiej przydzielono jako temat zwierzęta morskie. Wyjątki od tej reguły były pojedyncze, ja znam trzy, w tym 111. myśliwską i dwie myśliwskie z Krakowa.
A to, że ma być coś, czeog nie było - to idąc tym tropem, można by samolot pomalować na różowo w seledynowe ciapki. Czyli - może i nie było, ale ma wyglądać prawdopodobnie...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
29-07-06 11:41  Re: Prośba (pytanie) do Lecha
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

dzięki za wytłumaczenie... :) pozdrawiam...

--
Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024