FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-06 04:30  [Relacja/Galeria] Hurricane - Kartonowy Arsenal
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Model byl juz prezentowany wiele razy wiec nie bede sie rozpisywal.
Oto krotka fotorelacja z budowy:



--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

Post zmieniony (22-04-18 16:11)

 
12-07-06 04:31  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Kilka fotek gotowego modelu:



--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

Post zmieniony (22-04-18 16:12)

 
12-07-06 09:18  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
Fokstrot 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Cześć Paweł,

pokazałeś bardzo starannie sklejony model. Gratulacje. Ze zdjęć dopatrzyłem się, że masz szparę dokładnie w tym samym miejscu modelu, w jakim i ja jej nie uniknąłem, tj. część poszycia spodu kadłuba z pierwszym wlotem powietrza. Popełniliśmy gdzieś ten sam błąd.
Poza tym, to moja subiektywna opinia, lepiej model wygląda z wyciętymi i pomalowanymi wylotami kmów. Ja w środek wkleiłem dodatkowo rurki zwinięte z cienkiego papieru. Wygląda całkiem ciekawie.

W każdym razie tak trzymaj!
pozdrowienia

 
12-07-06 10:28  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Gratuluje nowego pieknego modelu w kolekcji!!!
Zwrocilem jednak uwage, ze nie wszystkie drobne elementy w kabinie wyretuszowales. Bardzo lubie jak modelarzowi uda sie uniknac "krowich zeber". U Ciebie zadne zebro nie sterczy:)

Podoba mi sie w jaki sposob robisz zdjecia, czyli oś obiektywu nie jest prostopadle do fotografowanej powierzchni. Z oswietleniem troche jakby gorzej, ale i tak mi sie podoba:)

--
___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
12-07-06 12:54  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
Jawka - Adler 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 1

Witaj,

Szkoda że tylko fotorelacja, ale modelik bardzo fajny. Ciężko sie gdzieś przyczepić. Bardzo starannie i czysto sklejony. Piękny samolot pięknie wykonany :-))

Gratulacje,

--

Skype: jawka-adler
8856744
Dalej ŁA-7, Bartolomeo Colleoni

Post zmieniony (12-07-06 13:01)

 
12-07-06 15:09  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Bart:
Model prezentowany na stronach wydawnictwa rowniez ma widoczne braki w tej okolicy (biale pola) wiec nie rozpaczam nad tym ;)

Piter:
Elementy w kabinie to troche zenujaca sprawa (niektore sa retuszowane a niektore nie), mianowicie sklejalem kabine pozno w nocy i zaczalem przyklejac wszystko co mialem wyciete ale (chyba ze zmeczenia) nie zauwazylem od razu ze nie wszystkie elementy byly wyretuszowane...

Dziekuje serdecznie za wszystkie uwagi.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
12-07-06 18:45  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kto by tam zaglądał do kabiny, fajny hurricanik. Faktycznie lufy km-ów przydałoby się jednak dorobić.

--
Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
12-07-06 19:18  Re: [Fotorelacja] KA Hurricane
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Model czeka i u mnie na swoją kolej, aż sobie solidniej podtrenuję. Dzięki za wpisy o kaemach ;-) chociaż swojego zamierzam zrobić PRZED lotem - myślę o naklejeniu kartonowych krążków i przemalowaniu pola płótna uszczelniającego na "świeżo", zostawiając stare zakopcenia...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024