FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
11-08-06 20:07  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Hook6   

 

Pozwolę sobie wstawić tu skopiowaną z Kartonworku opinię pan Andrzeja Halińskiego na temat formułki o ochronie praw autorskich zawartej w stopce każdego modelu:

Ta formułka (może śmieszna, może nie - z pewnością jednak stosowana w określonym celu przez wiele wydawnictw) ma raczej na celu odstraszenie tych, którym np. spodobała się wyrzutnia torped z Yukikaze (KA nr 3/2003), więc bez zgody właściciela praw autorskich przenieśli ją sobie do swojego modelu, który następnie wydany został w wydawnictwie X. Załączanie skanów na forum - dla pozytywnej reklamy, czy jak to określił kumbot - jest moim zdaniem zjawiskiem pozytywnym i myślę, że nikt tu nikogo po sądach by nie ciągał. Oczywiście niektórzy mogą mieć w tej sprawie inne zdanie (dlaczego? bo tak!!!), ale przecież nie musimy ich słuchać.


--

 
11-08-06 20:09  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziękuje :)

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
11-08-06 20:52  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Kacu   

sorry za offtopa - u mnie na mieście (Krosno) - kiedyś było po 3-4 egzemplarze modeli kartonowych - nie licząc MM - na całe miasto (60 000) , a teraz wchodze do Saloniku Ruchu a tam 4 egzemparze Morena - SZOK!! - gdzie ci modelarze - ja myślałem że nas trzech klei a tu łochochocho

widziałem model - naprawde mi sie podoba - ale mam już tego wszystkiego w zbiorach za dużo i nie kupie. Zapraszam Czarnego do Krosna po egzemparz.

--
Jestem tylko ludziem, moge się mylić :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024