FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
02-07-06 12:29  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Dla laika wygląda jak prawdziwy . Modelarz musi się dokładnie przyjrzeć . Ekstra zdjęcia . Wykonanie modelu także - gratuluję.

--
Pt-47

 
02-07-06 13:03  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hartmann - teżmnie to pochylenie zastanawiało. Tak wyszło po przyklejeniu pylonów. Być może gdyby płat został trochę inaczej ukształtowany wyszłoby mniejsze pochylenie. Patrząc na zdjęcia oryginału widać, że pylony są minimalnie pochylone, jednak nie tak mocno jak w modelu.

--
Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
02-07-06 13:05  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
kari   

Witaj Tempest !
Dla mnie bomba, zwłaszcza pomysł na zdjęcia w "plenerze", ale mimo to mam jedną uwagę : chodzi o grubość (szerokość ) opon; sądzę, że są nieco za "chude".
A może z braku oryginalnych zamontowałeś tzw. "dojazdowe" :-) :-) ;-)
Pozdrawiam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-08-19 14:32  Odp: [galeria] Mig 21 MF - GPM
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Model ten ma numer burtowy 9115. Czy w polskim lotnictwie był mig z takim numerem ? Jeśli tak to w jakiej jednostce?

 
05-08-19 16:58  Odp: [galeria] Mig 21 MF - GPM
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Trochę kiepsko szukałeś przez te 13 lat od ostatniego wpisu. Ja znalazłem w 2 minuty. Proszę: https://gdziewojsko.wordpress.com/listy/mig-21/

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
07-08-19 16:41  Odp: [galeria] Mig 21 MF - GPM
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Jak wynika z przytoczonej tabeli służył ten samolot w 41plm pod Malborkiem.Dziękuję za pomoc, umiejętność stawiania odpowiednich zapytań wyszukiwarce jak widzę jest jednak sztuką..

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024