FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
04-06-06 21:51  [już jest] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości




Pod koniec czerwca ukaże się model Autoblindy AB-41 w malowaniu Pułku Ułanów Karpackich. Model autorstwa Michała "Messera" Szklarczyka i Dawida "Qrczaka" Furczaka w skali 1:25. Model będzie zajmował 8 arkuszy części , z któych będzie można wykonać "wszystko" - oba przedziały kierowców (tak "oba"), silnik i inne bebechy. Cena na razie 19 zł, może wzrosnąć, niestety.

Surówki nie pokażę, bo ... zdewastowałem ... kolejne się robią. Arkuszy nie pokażę, bo jeszcze nie pora na nie ... stopniujmy napięcie :)

--

-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

Post zmieniony (25-07-06 21:18)

 
04-06-06 22:00  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Jeśli można , to prosiłbym jednak o jakieś ciekawe (pstre) malowanie włoskie. ;-)

 
04-06-06 22:06  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Yes, yes, yes ! To jeden z tematów na które czekałem. Dzięki ci wielki WAK-u !

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
04-06-06 22:14  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Taka uwaga, bo pewnie to pytanie się pojawi - Dlaczego samochód pancerny "pustynny" jest w scenerii dość mokrej ? Omawiając temat okładki (btw. ciekawe czy trochę inny sposób patrzenia na okładkę niż to się zdarza w innych modelach, gdzie są bardziej realistyczne, się wam spodoba) wspomniałem że Polacy/Brytyjczycy testowali potem Blindę w Szkocji, a w Szkocji jak to Szkocji pada :)

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
04-06-06 22:33  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Pada... to dość delikatne słowo.;-)
Na okładce jest powódź.;-)))

 
04-06-06 23:48  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
nitsche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

pada nie pada, podoba sie. Pomysł. Czekam na zdjęcia surowki..

 
05-06-06 00:13  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

jedyne co jestem teraz w stanie powiedziec to ŁOŁ
a teraz wracam do nauki ;/ sesja ;/

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
05-06-06 12:58  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Jurek 

 

Ponieważ miałem okazję oglądać projekt, mogę wszystkich zainteresowanych zapewnić, że model wspaniale się prezentuje,a zamiesczone szczegoly rzadko występują w tego rodzaju wydawnictwach.
Prośba do Wydawcy, by jeśli to możliweoznakowanie modelu wykonal osobno, tak by można wykonać model wariantowo tz. z okresu użycia w Brygadzie i w Szkocji. domalowano numery/
Kłaniam się nisko Autorom i pecam gorąco modelarzom.
Jurek

 
05-06-06 15:12  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
czarny   

Super! Co prawda ostatnio troszkę zmieniłem zainteresowania modelarskie, ale ten modelik na pewno sobie kupię. Pomarudzę jedynie, że jak na samochodzik pancerny i WAK to cena do bardzo niskich nie należy (wiem, wiem 8 arkuszy ;p), ale co tam, drogo też nie jest.

Samochodów pancernych dla mnie zawsze mało, zdecydowanie ciekawszy temat niż tanki. Pedzące po 80km/h pojazdy, robiące zwiad w ogniu nieprzyjaciela, to jest to! A nie jakieś przerośnięte, ociężałe czołgi. Fuj, fuj. Ten samochodzik z pewnością będzie fajno wyglądał obok mojego (naj)ulubionego modelu - Pumy :]

--
Współczesne okręty podwodne

 
05-06-06 23:04  Re: [zapowiedź] WAK 7/2006 - Autoblinda AB-41 - 1:25
Aleksander ;P   

Bardzo cieszy mnie ta nowość, mam nadzieje, że to nie ostatni włoski pojazd jaki wydawnictwo WAK wyda,

może to będzie następne?...kiedyś :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024